View Single Post
  #87 (permalink)  
Vechi 12 sep 2010, 21:23:54
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Ancutzy - un jurnal nou pentru un inceput nou

Citat:
Anterior postat de anca ank love Vezi mesajul
Buna dimineata dragele mele. Imi pare atat de rau ca am lipsit dintre voi atat de mult dar am avut o perioada de calvar si inca nu s-a terminat

Pana la sfarsitul lunii sunt in stres, emotii, frica si toate cele dar sper sa trec cu bine peste toate.

Imi pare rau sa citesc vesti proaste, Loly imi pare nespus de rau pentru necazurile toate, dar cum ne-ai aratat pana acum ca esti o luptatoare nu ma indoiesc ca vei trece si peste asta asa cum ai trecut peste multe pana acum. Felicitari pentru cantar, eu pot spune cu rusine ca am revenit la 104 cu toate ca am incercat sa ma mentin cat mai mult dar programul mai mult decat haotic isi spune cuvantul.

Greeneyes, ianna multumesc ca ati mai trecut pe la mine si ati mai bagat in seama casuta mea, asa nu s-a simtit foarte singura

Va pupacesc pe toate si in curand voi putea fi iar alaturi de voi zi de zi .
Anca ma bucur sa te revad

Ce s-a intamplat?
Sper ca esti sanatoasa cred ca nu ai avut o vara foarte fericita, nici nu te mai intreb daca a fost bine in concediu...
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii