Subiect: Anii de liceu
View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 14 mai 2012, 19:25:26
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Anii de liceu

anii de liceu.. nervi, depresii.. rebeli,, urlete,, colegi rai, prof nebuni..
in clasa a 9-a.. chiar eram super stresata, si plangeam din orice.
a 10.. eram smechera, si fitzoasa.. haha..
a 11.a eram cunoscuta in liceu..aveam 2 prietene cele mai bune din clasa, care desi ele se urau, am ajuns toate 3 prietene,, eram power girls.
la sf clas a 11,, mi-am cunoscut iubitul(care imi e sot).. si asa amintiri cu el am de atunci..si viata de liceu a fost mai frumoasa
dar in clasa a 12.. eram iar stresata de bac.. numaram saptamanile cu colega.. aveam la sf caietului liniute... cand era marti sau miercuri.. sapt era trecuta hahahaha...si taiata
o data de nervi la mate era un ex f greu la tabla, evident nu era punctul meu forte.. si colega zice.. ex asta e facut in ciuda.. si eu am continuat .. tare hahahahah
atunci mai inventam si eu injuraturi..
distractii cu colegii nu am avut.. ei se distrau in legea lor.. iar in pauza,,, toti repetam.. sau eram pe afara
o data ne-a apucat foamnea cu 3 minute iniante sa se sune,, si inainte de ora de mate
am izbucnit in ras cand am intrat in clasa, cu snaksuri, si proful ne-a dat afara
ala stia sa socoteasca sa intre in clasa exact cu 2 secunde inainte sa se sune..(isi calcula cat facea de la cancelarie) oricum era dus cu pluta ca s-a sinucis( noroc de noi ca in a 12 nu am mai facut..plecase de la noi, peste ani am aflat ca s-a omorat
am avut si profi faini, proful de istorie, tare simpatic, si glumet..si altii
destul de aiurea a fost asa la liceu, cu testele, si lucrari neanuntate.. muream de ciuda cand ma asculta la exact ce nu invatam
sincera sa fiu nu a fost cea mai frumoasa perioada din viata mea..
cred ca cea mai faina e perioada asta.. cand lucrez, stau la casa mea.. in linistea meaa.. fara fam enervanta, care nu ma lasau sa dorm
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat