View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 07 sep 2012, 09:38:27
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de just21 Vezi mesajul
..
Astea sunt vesti extraordinare!!Ma bucur mult pt tine!!!
Eu din pacate inca tot merg cu pastile si nimic...mor incet((
Sincer nu mai tin minte cum a fost la mine pt ca a trecut mult timp de atunci..dar banuiesc ca e normal avand in vedere si absenta indelungata..acum trebuie sa se regleze..

Apropo..tu cand ai slabit numarai caloriile??
Ca eu mai nou am devenit obsedata si de calorii si de nr de carbo si grasimi..
offf chiar nu stiu ce sa zic mai patri
ce pastilute iei tu? .. poate iti trebuie cv mai puternic .. habar nu am asa la diagnostic ce ti s`a spus?

daa le cam numaram sa fie 1000-1200 .. si devenisem obsedata .. si am ales sa ma opresc din asta cand incepusem sa cred ca mananc mult la caloriile astea .. deci exact la timp
Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul
Buna, draga mea !
Ma bucur tare mult ca ti.ai facut jurnal ! Cum au spus si fetele aici- chiar ca am avut o surpriza de dimineata ( desi eu m.am uitat la subiectele noi mai tarziu).
Sper sa vii aici cu raportul zilnic.
Iti raspund si eu la intrebarea legata de c.m. Prima data mi.a venit putin cu pastilele dar apoi cam la 2 luni deja "regretam" ca mi se reglase la loc
Nu te ingrijora! Cat de putin ar fi...important e sa existe.
hihi, cred ca numai tu mi`ai zis de vreo 3 ori
app, iti raspund aici legat de poza .. nu uit de ea, o voi face .. doar k nu ma simt pregatita acum .. ma simt umflata si vreau sa mai astept cateva zile pt ca oricum de azi imi revin si cu alimentatia si cu sportul



azi-noapte au plecat ai mei ( nici macar nu prea am dormit .. sunt obosita si trista .. e foarte greu, nu ne`a despartit niciodata nimeni pt atata timp
papai la MD musli si fulgi de porumb cu iaurt .. cam asta este in fiecare zi asa ca sa nu va plictisiti de mine
nici nu stiu ce sa pap la pranz imi scosai un piept de pui .. ma gandeam sa fac un sos cu rosii si sa pun si pieptul fiert facut bucatele acolo .. idei ceva? si asa nu am pofta de mancare
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat