View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 12 mar 2010, 02:29:35
ianna's Avatar
ianna ianna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: IL, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 42
Dieta: sanatoasa verde si cu gratare
Date: 170cm, 64kg
Mesaje: 4.305
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 8 mesaje
Implicit Re: sexul consuma calorii?

Citat:
Anterior postat de onetotilia Vezi mesajul
cu toata lubrifierea, Ianna.....crede-ma pe cuvand...noi suntem foarte deschisi unul cu celalalt....barbatia lui cred ca e de vina....ti-am zis ca am fost si virgina....cu el...deci sa nu ma intelegi gresit....imi place...doar ca nu simt in asa fel incat sa imi placa destul....sincer chiar nu cred ca daca ar fi altcineva ar fi mai extraordinar....cred ca e vorba doar de mine....crezi ca poate sa fie si psihologica???adica sa imi fi intrat mie in cap ca eu nu pot sa am orgasm???am tot citit pe net cum gasesc puncul G dar nu dau de el......poate are o forma mai ciudata...si pozitii am incercat....de toate felurile....eu sunt mai nebunatica de felul meu....nu imi e jena...
deci nu te mai stresa de punctul G...bate-l vina... ca il gasesti sau nu... nu te gandi ..auoleu nu am avut orgasm sau nu voi avea... daca e primul barbat ...nici nu ai termen de comparatie...sunt orgasme mai slabe sau mai puternice... ca sa zic asa... acum nu e forumul pentru asemenea explicatii dar te poti documenta pe net de anumite pozitii si atingeri (nu doar varginale) care pe tine te-ar putea excita... trebuie sa-ti exploatezi corpul...sa-l inveti... ti-as sugera in prealabil... sa o incerci singurica.... cand iti vine chefu ... stiu ca poate suna aiurea... dar esti tinerica si inca nu cunosti femeia din tine...trebuie sa faci cunostintza cu ea ..exact cum ai facut cu barbatul tau si ai descoperit ce ii place mai mult...
__________________
rog in profil sa mentionati dieta pe care o tineti -Succes si la un cantar cat mai zgarcit
jurnal Dupa fapta si rasplata
Alimentatia cu prea putine calorii - Slabute.ro
Sfaturi, de prin forum, adunate
Dieta si alaptarea
ianna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1190 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat