Subiect: Jurnal Smileee
View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 14 mai 2013, 21:24:05
Smileee's Avatar
Smileee Smileee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 14 mai 2013
Locaţie: Sebes, Romania
Vârsta: 26
Dieta: Dieta mea
Date: 161cm, 57kg
Mesaje: 15
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit re: Jurnal Smileee

Citat:
Anterior postat de ieucumine Vezi mesajul
Buna Cati,
Si eu am chestia asta de vreo 3 luni...sau am avut-o? Cert e ca de o luna si ceva merg la psiholog si "crizele" de genul s-au redus la una, maxim 2 pe saptamana. Si acum cand o mai fac, nu mai infulec ca o salbatica, mananc incet, dar tot la asta ajung. Sfatul meu este sa vorbesti cu ai tai si sa mergi la psiholog pentru ca ajuta mult. Pana atunci, gaseste-ti alte activitati, iesi cu prietenii, pentru ca o sa-ti fie aiurea sa infuleci de fata cu ei
Daca vrei, ne mai auzim, mi-ar placea sa am cu cine discuta mai pe larg despre asta!
Bine ai venit si mult spor

Ce mult mi-as dori sa trec si eu peste asta. O sa merg la psihologul scolii, cat de curand. Am nevoie de asta . Multumesc de sfat Mi-ar placea sa vorbim despre toate astea, mi-ar face bine, poate as realiza cat rau imi fac. Vreau sa ma opresc. Incerc de acum inainte ca atunci cand mai am aceste "crize" sa ies afara din casa, sa alerg, sa sun un prieten, sa uit de mancare, sa nu mai irosesc bani pe dulciuri si prostii, si sa pastrez banii pentru hainele pe care le visez sa le port la vara :3.
Iti urez mult succes si zile minunate !
 
Citat:
Impreuna vom reusi, daca ne dorim!

Smileee, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Smileee; 14 mai 2013 at 21:29:17.