View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 20:04:22
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Welcome Back - Jurnal WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de Michelina Vezi mesajul
Cum a fost simularea la Bac - incurajatoare sau ... de speriat? Baiatul meu a renuntat la paine - dar mai mananca dulciuri din cand in cand.
pai nici una nici alta as zice pt ca puteam mai mult de atat dar am gresit din graba si neatentie .. mai ales ca eram cu gripa dupa mine si imi era f rau .. in special la romana am fost praf, ma durea capul ingrozitor, aveam si febra..
media este 7 .. 7,20 mate , 6,10 romana si 7,70 info ... oricum la romana nu inteleg nota asa mica .. am facut tot .. dar imi vazui azi lucrarea si profa avu de comentat peste tot .. cum ca nu ar fi fost complet .. in fine .. nu ma agit prea tare dar cred ca nu au fost bine corectate .. un coleg care nu a facut partea a3a, la prima nu a facut 2 exercitii si a mai gresit si pe la a2a a luat 5,5 .. diferenta de 6 puncte ...
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].