View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 14 apr 2010, 21:38:37
corina3434's Avatar
corina3434 corina3434 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 23 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 165cm, 54.5kg
Mesaje: 26
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal... Corina3434

Multumesc pt sustinere Chiar nu ma asteptam la o primire asa calduroasa Ma bucur ca pot discuta cu cineva probl asta, in general cu cine incercam sa vorbesc nu intelegea... si ma intristam si mai tare.

In privinta meselor nu prea stiu cum sa fac.... eu invat dupa.amiaza : intru la 1 fara un sfert si deobicei plec de acasa la 12., iar seara ajung acasa pe la 7. Micul dejun il iau in jur de 9 iar inainte sa plec pe la 12 mananc fructe / iaurt sau ambele bagate la blender. Si seara cand ajung mananc tot niste fructe. Nu stiu ce sa mananc la scoala... de pranz. Acum imi iau 2 fructe si un baton de cereale. Nu as vrea sa imi iau sendvis din cauza celor 2 felii de paine ( nu mai mananc paine de ~6luni si nu vreau sa ma obisnuiesc iar, mai ales ca acum nici nu ii mai simt lipsa).
corina3434, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
corina3434, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1965 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1448 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat