View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 23 apr 2010, 12:54:13
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: jurnalul diapanda

Citat:
Anterior postat de ailime27 Vezi mesajul
Doamne...deocamdata si eu ma descurc cam freu pe aici...sunt si eu noua si cu mari probleme...Apropo de sport eu din noiembrie merg la sala si instructorul mi-a facut un program personalizat.10 min incalzire pe step sau elitica sau bici apoi un pic de exercitii pt grupe de muschi alternat o zi picioare o zi abdomen si brate si la sf.20 min pe banda la pendenta 10.Zice ca cea mai buna metoda de slabit e sa "o iei la mars pe dealuri".Toate bune si frumoase doar ca nu reusesc sa ma educ in a nu manca prostii.Ma ajutati si pe mine??

De ajutat te putem ajuta doar cu sfaturi,dar mai e novoie si de tine,de ambitia ta,de dorinta ta de a slabii si de a face ceva,noi nu putem slabii pt altcineva decat pt noi insine,asta inseamana rabdare,perseverenta,echilibru,o gandire pozitiva si un plan de atac.Daca vrei iti poti face un jurnal si acolo noi iti putem da sfaturi,de asemenea te poti inspira din jurnalele slabutelor cu vechime
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828