Subiect: Grupul -5 kg
View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 29 iul 2009, 19:13:22
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Grupul -5 kg

Citat:
Anterior postat de Adella Vezi mesajul
Ma bag si eu aicieu am 3 ,dar nu ma supar sa dau jos 5 ..ca sa pun linistita 2 kg ...sa vedem cum ne descurcam ..deja cand esti in grupul asta esti satul de diete si alte prostii ..e mai greu la sfarsit ..sa speram ca nu ne dam batute
Mda, sa stii ca e cam asa, esti satul de toate, eu doar am grija ce pap, imi calculez caloriile ca sa nu sar calul si parca acul cantarului mai da in jos desi nu il rog

Vreau sa am apuc de sport Si nu mi-am gasit inca un loc adecvat pentru aquagym
Alt sport nu prea pot practica din cauza varicelor, cel putin intensiv cum imi doresc eu, asa sa mai dansez un pic sau sa ma mai fatai cu billy merge dar de 3 ori pe saptamana vai de mine, nu as vrea sa revin la masa de operatie

Citat:
Anterior postat de Creizilup Vezi mesajul
Meniul meu zilnic il scriu constiincioasa in jurnal nebunici Eu sunt impotriva retinerilor de orice fel, pentru ca am observat ca la mine nu dau rezultate-poate doar frustrari si nervi. Asa ca mananc din aproape toate cate putin si nuuuuumaaar calorii Pana acum a mers, desi am avut si o scurta perioada de platou. Sper sa dea rezultate si pe viitor
Si eu sunt impotriva retinerilor, dar cu toate acestea nu ma arunc la fast food, bauturi carbogazoase, mancaruri grase si dulciuri....

Da, aici ai dreptate, cand omul ajunge sa se priveze ba de una, ba de alta, cade in frustrari si nu mai reuseste sa duca la bun sfarsit nimic, asa e si cu slabitul tocmai asta e si ideea sa nu devii o frustrata si o complexata ci sa ai un stil de viata care sa iti mentina silueta
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii