Subiect: Jurnal Lorey
View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 24 mai 2010, 09:01:37
Lorey's Avatar
Lorey Lorey este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 23 mai 2010
Locaţie: ..., Romania
Dieta: ...
Date:
Mesaje: 54
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Lorey

Citat:
Anterior postat de ianna Vezi mesajul
Lorey


ai inceput bine in primul mesaj...cu alimentatie sanatoasa si apoi mi-ai dat in cap cu alegerea dietei Dieta Rina nu este sanatoasadar este alegerea ta. Daca vrei sfatul meu...incepe o dieta hipocalorica. Invatza intai ce inseamna calorii si continutul produselor "exersand pe tine".PLUS ca la mentinere totul se bazeaza pe dieta hipocalorica Stiu ca mai e mult pana acolo (asa gandesti acum) dar si cand vei ajunge... nu ai sa vrei sa pui toate kg la locsi o "mica gresala" poate declansa un efect yoyo de toate zilele

Ce sport vrei sa faci?
Am revenit In dieta pe care vreau sa o urmez vreau sa pun mai mult accentul pe combinarea eficienta a alimentelor si sa nu consum mai putin de 1000 calorii pe zi. Sa fac cat de mult sport pot. Sa beau minim 2 l de apa pe zi. Sa dorm 8 ore/ noapte... Cam asta ar fi...
Lorey, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. Lorey, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].