View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 21 iun 2010, 21:24:00
CezaraCezarului's Avatar
CezaraCezarului CezaraCezarului este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Kilogramele in plus si viata sexuala

Citat:
Anterior postat de sakura Vezi mesajul
daa...inteleg unde bateti

dar cum ramane cu fanteziile lui care nu pot fi puse in practica tocmai pentru ca am niste kg in plus.....si ce facem cu frustrarea lui atunci?
ca sincer...nici mie nu mi-ar place in pat un barbat cu burta

sakura (apropo, buna, eu sunt Diana), sa stii ca eu sunt 100% de acord cu ce spui. Uneori ma gendesc ca e un fel de superficialitate, dar mi se pare normal sa arat cum se poate mai bine si ma astept la acelasi lucru din partea lui. Chiar daca ma iubeste asa, chiar daca ma vrea asa.... Altfel ar sta lucrurile daca as putea sa afisez in "acele momente" un corp beton. Nu ma amagesc, nu cred ca arata bine trupul asta dezbracat, si in niciun caz nu cred ca ar fi asa de trist dansul daca ar avea langa el in pat un corp bine... slefuit. Asa ca la sport cu noi.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat