Subiect: Slabute din US
View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 30 iun 2010, 06:25:42
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Slabute din US

fetelor, eu nu sunt din US dar ma simt ca si cum as fi din US!!

serious..calatoresc mult, sunt in USA lunar..lucrez cu ceva universitati din california, florida, texas...deci ma consider un pic si din US asa ca am sa mai trec si pe la voi!! Eu tin Monti..sunt plecata de foarte tanara (cum am terminat facultatea) si deja sunt 12 ani de atunci..M-am ingrasat teribil in primii 3 ani de North America..mancarurile noi si o sarcina m-au facut sa tin cu mine 20 de kile in plus..le-am dat jos si le-am tinut "off" timp de 8 ani..dar incepand cu anul trcut am acumulat inca 10. Incerc sa scap de ele..se pare ca s-au dus 4 si as mai avea 6...e greu..e chiar dificil in conditiile in care sunt o pofticioasa.

Ma simt ok cu Monti..si sper doar sa nu mai fac abateri pentru ca stiu ca, minunatul meu cantar se va misca in curand!!

ma bucur sa va vad aici si sper sa stam la taclal zilnic si sa ne ajutam la slabit. va pup si haideti sa pierdem kilograme impreuna iar apoi sa invatam le mentine pe cele cu care suntem ok!
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat