View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 21 sep 2009, 11:44:05
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: SOS!!! Despre slabitul care devine obsesie!

Citat:
Anterior postat de Daphne Vezi mesajul
Nu am crezut ca exista astfel de site-uri ce te indruma sa nu mananici zile intregi! Oricum la sala nu erau antrenori cu care sa discuti despre nutritie? La sala unde ma duc eu antrenorii discuta si astfel de lucruri! Ce sa papi sa slabesti sau sa faci muschiuleti...
Odata a lesinat o fata ca era nemancata si i s-a spus ca nu o sa mai fie primita daca se mai intampla asa ceva din cauza ca nu a mancat...
Mi s-a parut o atitudine corecta! Si azi fata respectiva este slaba ( nu ca ar fi fost grasa) si probabil ca mananca ( ca am vazut-o in oras papand).

Oricum astfel de povestiri chiar trebuiesc impartasite!
Daphne, nu stiu daca in prezent mai sunt astfel de site-uri, foarte multe dintre ele au fost inchise, tocmai pentru faptul ca au fost multe cazuri de moarte

Dar cand eram eu in febra slabitului, erau foarte multe, ma bucur ca nu ati dat voi peste ele

Legat de antrenori, da, mi-au zis ca nu ma mai primesc si eu nici nu m-am mai dus... abia dupa ceva timp, cand mi-am revenit psihic si am inceput un mod de viata normal si sanatos m-am dus la o alta sala.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat