View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 28 sep 2009, 10:45:53
Onutza's Avatar
Onutza Onutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 05 aug 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 35
Dieta: low carbs
Date: 162cm, 73kg
Mesaje: 77
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Voi cum va pastrati buna dispozitie si optimismul?

Buna, fetelor! Am mai avut intre timp cateva pasaje depresive, dar de ceva timp reusesc sa ma simt f bine in pielea mea. Am lucrat putin la stilul vestimentar, i-am dat unei prietene toti pantalonii cu talie joasa care ma dezavantajau, m-am imprieenit cu dresurile si ma simt feminina. Stiu ca sub hainute mai am de lucrat dar decat sa visez ca pana acum la cum voi arata si cum ma voi imbraca atunci cand voi slabi si voi arata superb..am schimbat ordinea si incep prin a ma simti superb. in vara visam sa ii las pe colegi cu gura masca cu noua silueta,,dar uite...ii voi lasa cu gura masca prin faptul ca am trecut de la adisasi la pantofi, de la blugi stramti cu talie joasa la pantaloni la dunga. Ma simt mai frumoasa eleganta chiar daca e mai comod adidasu si blugul...baba sufera la frumusete. Maine voi trece pe la facultate...sunt nerabdatoare sa vad impresiile.
Zilele acestea imi voi implementa un plan riguros de ingrijire personala, sport, studiu pt licenta and so on. Voi incepe sa ma gandesc mai intai la mine, voi investi in mine.
Va multumesc fetelor de incurajari si va urez succes tuturor. Si nu uitati ca Atitudinea
conteaza!
Răspuns cu citat