View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 22 nov 2009, 16:53:02
aury30's Avatar
aury30 aury30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 22 nov 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 45
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 1
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Angry Re: Destainurile unui lucrator de la McDonalds

buna,eu sunt noua pe acest forum.eu lucrez la mc de ceva ani.colegul meu care a postat tampeniile astea nu sa informat destul.in primul rand produsele nu sunt asa sanatoase dar nici chiar asa.in orice fast food nu cred ca exista atata igiena ca la mc,lucratorii au un taimar in bucatarie care ii anunta sa se spele pe maini o data la 30 min,toate ustensilele se sanitarizeaza,masa de dressing la fel.primesc controale periodic de la sanepid ,se iau monstre de pe mainile lucratorilor,de pe orice are legatura cu mancarea.la cane se ia temperatura de 2 ori pe zi, salata nevidata se trimite inapoi sa u se arunca.nu este chiar asa si credeti ma ca sunt satula de ei dar cand vad cate unu care abereaza in halul asta ,probabil suparat ca nu avanseaza,sa u cine stie,nici eu nu va recomand sa mancati mereu deoarece ingrasa dar nu ca nu ar fi carnea din ghiare ,,,,etc
daca ar fi asa credeti ca noi angajatii am mai manca de acolo?sa u ne am mai duce copii acilo,aberatii.mai bine mananc de la mc decat sa mananc ,,o salata bulgareasca ;facuta cu mainile nespalate ,ca doar am lucrat si intr o rotiserie si nu mai mamanc in viata mea ,pot sa crap de pofta
aury30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1482 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 965 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat