View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 08 apr 2011, 16:15:29
gugulusa's Avatar
gugulusa gugulusa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iun 2010
Locaţie: Cluj Napoca, Romania
Dieta: alimentatie echilibrata, hipocalorica
Date: 168cm, 67kg
Mesaje: 66
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul gugulusa

Citat:
Anterior postat de kathyk Vezi mesajul
Bine ai venit,Gugulusa,si spor in ceea ce ti-ai propusSi eu citesc pe aici,dar jurnal inca nu mi-am facut..Uite ce am gasit,poate te ajuta
Trucuri de pacalit foamea
Si din ce am vazut ca se sfatuieste+experienta mea,sportul in fiecare zi nu e chiar indicat,cel mai bine o zi da una nu..sau ccel putin sa nu faci in fiecare zi aceleasi exercitii.Daca gresesc ma vor corecta fetele..
O seara frumoasa!
Salut Kathy!
Nu te-am ignorat, dar doar acum am vazut mesajul tau... cred ca din cauza ca ma uitasem in mail la notificare de update jurnal.
Merci de link, si eu tot citesc pe forum... sunt o gramada de fete care au reusit si pot sa dea sfaturi bune... din pacate nu cred ca o sa am timp sa le citesc pe toate... oricum imi place imi place sa incep cate un jurnal al unui user care a resuit si sa vad prin ce a trecut... parca as citi romane

Pai saptamana asta am facut, in fiecare zi... luni si marti 30 minute, miercuri si joi cate 45. as vrea sa fac si azi 30 minute... si apoi sa am weekendul liber. Crezi ca e prea mult?
Am vazut ca sunt persoane care fac si peste 2 ore pe zi sport... eu n-as putea chiar asa desi sincera sa fiu as face 50 ore in continuu daca as stii ca dupa aia as fi slaba. Din pacate nu functioneaza asa si trebuie sa ma inarmez cu rabdare si sa fac cate un pic si sa invat sa ma hranesc tot cate un pic si apoi o sa fiu si eu numa' un pic .

Daca esti curioasa ce mananac poti sa te uiti in meniu. Eu imi trec meniurile pe site pt ca vreau sa imi calculez caloriile si incerc sa mananc in jur de 1300.
Acum pana la Paste vor fi mai chinuite (asa cum a observat si Cristina) pt ca vreau sa mananc de post, dar dupa o sa ma redresez.

Te pup si spor la slabit
__________________
Jurnalul meu...