View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 04 mai 2011, 21:23:20
glamvintage's Avatar
glamvintage glamvintage este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 ian 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Rina
Date: 167cm, 58kg
Mesaje: 90
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Tenul si slabitul

Citat:
Anterior postat de Sand Vezi mesajul
Da, m-ar tenta si pe mine unul mai ales ca sunt plina de pistrui, poate mai scap de ei cu ocazia asta. Dar nu prea ma incumet, nu stiu de ce. Stiu ca sunt destul de piperate, iti ramane si fata rosie nu stiu cat timp dupa etc. Nu stiu prea multe despre...ma mai gandesc.
eu una am decis ca, in acest scop, sa utilizez o schema de tratament gasita aici intr-un topic despre peelingurile chimice. Microdermaabraziunea functioneaza foarte ok. O poti face la orice cabinet cosmetic. Se efectueaza cu ajutorul combinei cosmetice si a unei pietre ponce finuta. Daca faci asta odata la 6-8 saptamani este mai mult decat OK.
De pistrui de ce vrei sa scapi? Sunt foarte in voga si foarte sexi. Cunosc tipa care si i-a "tatuat" cu hena
__________________

Glam Vintage
glamvintage, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1931 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1414 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 898 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat