Subiect: Gene mai lungi
View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 15 ian 2010, 11:28:57
Olguta4ever's Avatar
Olguta4ever Olguta4ever este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 25 nov 2009
Locaţie: Chisinau, Moldova
Vârsta: 38
Dieta: disociata
Date: 168cm, 75kg
Mesaje: 332
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gene mai lungi

Salutari !!! Eu am gene foarte lungi, pina la sprincene cind le dau cu rimel, si sunt asa de la mama, ce-i drept cind eram mica mi-am taiat la un ochi genele, ca-mi pareau prea lungi si ma deranjau, mama a reusit sa-mi salveze un ochi de la freza si au crescut la loc, nu vezi diferenta dintre ochi, si asa se intimpla de aceia ca genele cresc si se inoiesc, la fel ca parul, si nu devin mai lungi cind le tai, ci doar se inchind la culoare, devin mai negre, nu mai lungi, sa fiti sigure, asa ca fetelor, nu faceti prostii, nu va taiati genele, ca nu se schimba nimic, si uleiul de ricin nu ajuta, l-am folosit 1 an regulat, zi de zi, nu pentru ca sa-mi creasca, dar pentru ca sa nu cada, uleiul le vitaminizeaza.
Olguta4ever, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2450 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1933 kcal/zi. Pentru a slăbi 7 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 642 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat