View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 30 iun 2011, 18:57:31
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Modalitati de miscare fun and funny

desi nu dansez, deloc, nu ma duc la cluburi, sau de astea.. nu m-a atras niciodata.. prea timida..
dar acasa.. ma mai deslantui, si imi pun cate o melodie ritmata, si ma zbencui si eu.. de abia rezist 5 minute..,
alta miscare, mai aveam eu cu porcii de guinea, cand evadau in sufragerie pe sub pat, si da-i cu coada mopului dupa ei..( acum nu ii mai las, decat intr-o camera, si nu au unde sa se bage)
alt sport : harjoneala cu sotul.. hahaa, deci eram amandoi lesinati, de nu mai puteam face alt ''sport'' haha. deci saream,ne luam la tranta, pe pat, eu incercam sa il gadil, sa il musc, el se speria, ma dadea la o parte, eu iar veneam, deci ma simteam ca dupa un jogging. si mai si radeam pe rupte.
prinsa( cine alearga mai repede pana la un anumit loc)
pana acasa.. alergam amandoi, asa il mai vad pe sot alergand haha, tre sa fac mai des..
bataie cu perne.. asta mai demult faceam..
urcatul pe scari, alergand daca poti..
mersul la piscina, nu stiu sa inot, dar atat ma balaceam, si sotul ma tinea de picioare, si eu ma tineam de o pluta.. ca ma dureau muschii. sau ne mai jucam cu mingea de aruncam unul la altul, si in special tare, sa avem ce merge dupa ea.
mai demult, cu o prietena alergam pe dealuri, adica mergeam ca dupa jumate d edeal, eram terminate.. pacat ca nu mai sunt dealurile( s-au facut case) ce vremuri..cand ne plimbam prin oras cu orele.. cand eram pustoaice...
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat