View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 05 iul 2011, 17:29:25
Mihaela1006's Avatar
Mihaela1006 Mihaela1006 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 53
Dieta: Monti personalizat
Date: 167cm, 70.4kg
Mesaje: 1.423
Aprecieri acordate: 916
Am fost apreciat(a) de 752 ori in 421 mesaje
Implicit Re: Vrei sa afli ceva intreaba-ne!

Citat:
Anterior postat de visan georgiana Vezi mesajul
Buna, am si eu o intrebare : ce regim ar trebui sa tin avand in vedere ca sunt foartttte pofticioasa si nu ma pot abtine de la unele dulciuri sau mancaruri favorite? Nu sunt foarte ambitioasa de felul meu si uneori, nu mai am incredere in mine ca pot slabi, avand in vedere ca in repetate randuri am zics ca voi slabi dar nu am facut nimic pt asta. Cateodata cred ca-i doar gura de mine, nu-mi place ca vorbesc mult si fac p[utin, as vrea sa fiu un pic mai ambitioasa. Un lucru e cert de slabit trebuie sa slabesc dar cum? Mai ales ca la munca si chiar si prietenii, sotul nimeni nu mai crede ca voi reusi sa mai dau jos cateva kg... Nici eu nu prea mai cred dar stiti cum e, speranta moare ultima si , ma gandesc ca, daca am reust, mai greu si alta data poate voi putea si de data asta..... Dac aveti vreun sfat pt mine , va rog sami scrieti, m-ar ajuta mult. Multumesc anticipat.
Georgiana, dat fiind ca parca m-ai descris pe mine cum eram acum cativa ani iti recomand Dieta Montignac. Studiaz-o, personalizeaz-o, intreaba pe forum, aplic-o - asta e doar jumatate. A doua jumatate vine din psihicul tau - daca vrei cu adevarat, poti slabi.
__________________
Jurnal Mihaela1006 II, Jurnal Mihaela1006 , Dormi suficient
Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Fetelor, nu va mai conduceti dupa iluzii, inca nu s-a descoperit slabirea in cateva zile.
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Somnul slabeste,e dovedit!
Răspuns cu citat