View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 29 ian 2010, 10:10:35
huskygirl19's Avatar
huskygirl19 huskygirl19 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 21 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Monti-Incarcatura Glicemica-Hipocaloric
Date: 169cm, 75kg
Mesaje: 1.484
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnalul unei grasute mereu la dieta - huskygirl19

Citat:
Anterior postat de pamy Vezi mesajul
da ne intelegem foarte bine in general ... mai apar probleme cu adolescente care mananca cat un bebelus de o luna si care mai sunt si in crestere ... sunt asa fericita ca eram baietoasa la varsta aia si chiar daca nu aveam greutatea ideala nu tineam nici un regim ... imi amintesc in liceu o sg data m-am horatat sa tin dieta cu varza ... nu mai stiu exact daca o zi sau 2 am rezistat dar atunci am zis ca nu imi mai trebuie regim niciodata ... precizez ca atunci aveam cam 60 de kg ... si in anul 1 de fac cand ajunsesem la 76 mi-am dat seama ca imi trebuie un regim totusi

PS: ca sa fie mai usor dialogul de urmarit te rog sa raspunzi la postare in acelasi jurnal ... altfel nu se mai intelege nimic .. poti linistita imi raspunzi aici ca vin si citesc dar daca eu zic ceva aici si tu raspunzi la mine ne incurcam
Merci de sfat...am spus sa postez in jurnalul tau pentru a fi sigura ca primesti si citesti ce am scris
huskygirl19, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
huskygirl19, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1744 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1227 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 711 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]