View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 05 nov 2011, 05:17:24
Ella81's Avatar
Ella81 Ella81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 oct 2011
Locaţie: Zaragoza, Spania
Vârsta: 43
Dieta: low carb, 3 mese+2 gustari
Date: 167cm, 80kg
Mesaje: 49
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Spre 65 kg!!!

Merci mult pentru raspunsuri! sunteti niste scumpe!!! Nu am mai intrat zilele astea pentru ca mi-au schimbat orarul la munca si sunt chioara de somn...azi fac de noapte ..de ex...de asta scriu la orele astea...
Muncesc ca recepcionera intr-un hotel. De maine am o saptamana libera asa ca o sa am timp sa ma odihnesc!

Bune, bune sfaturile voastre!!! Bananele am tot citit si eu ca au IG-ul mare...offf

Azi ( sau ieri mai bine zis) m-am trezit la ora 14.00 , am muncit tot de noapte , fac 2 zile la 2 saptamani.. ai am facut piftele cu sos ( nu mai mancasem de ani si mi s-a facut pofta) . le-am facut de dieta cu carne de pui, cu multe mirodenii si sosul de rosii, ceapa, usturoi, oregano, albaca, patrunjel, piper...f bune! desert iaurt cu fructe fara zahar. Am mancat 4 piftele cu un pic de sos. Gustare o cafea cu lapte ( dupa ce am mai tras un pui de somn...) si seara o omleta din 2 oua, cu putina branza rasa si o salata. La mine mi-am luat o piersica, si un sandwich dar nu l-am mancat inca, nu imi este foame....beau cafea cu lapte ca altfel adorm
O sa calculez acum caloriile.