View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 09 nov 2011, 22:55:18
iuanutza's Avatar
iuanutza iuanutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 aug 2011
Locaţie: cluj, Romania
Vârsta: 39
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 63kg
Mesaje: 2.201
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal adinico - va astept... cu drag

normal ca iti uram succes, si eu sunt cu ochii pe tine, sa iti publici mereu aici meniurile complete ca sa te si putem corecta la nevoie, ca am observat ca azi nu ti-ai trecut cina inca, sper ca ai papat jumatate ca la pranz fara paine si supica...mai sunt multe fete constincioase aici pe langa cele pe care le-ai enumerat tu aici, Alyna este un exemplu perfect pt ca a urmat intreaga rina, atat perioada de slabire, cat si cea de mentinere, apoi mai este Cristina, pe care o gasesti mai usor in "jurnal Mutulica...Cristina", ea isi publica zilnic meniurile si e f amabaila si te ajuta cu sfaturi, are 2 luni de rina, apoi mai este "jurnal Roda", ea are o luna de rina, si este f constiincioasa, a inceput sa isi perfectioneze f bine meniurile...plus ca mai sunt rinistele de la etaj...deci ce sa-ti mai spus, informare placuta si multa bafta!!!
iuanutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2187 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1670 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]