Subiect: Jurnal *stella*
View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 21 dec 2011, 00:14:28
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal *stella*

Citat:
Anterior postat de Stela Bulat Vezi mesajul
Povestea mea incepe cu doi ani in urma cind m-am indragostit la nebunie si am inceput sa locuiesc cu prietenul meu.....toate bune si frumoase pina la un moment dat imi dadusem seama ca ma ingrasasem cu 19 kg...maaare mia fost mirarea si bocetul....dupa despartire de fosta mea iubire am reusit eu sa dau 9 kg jos insa mi-au mai ramas pina la fosta greutate inca 10kg.oricum eu sper ca vointa v-a fi mai puternica si voi reusi pina la ziua mea pe 26 aprilie sa dau jos nu mai putin de 15 kg.asa ca fetelor de ieri m-am pus pe treaba..sper macar pina la Revelion sa dau jos vrio 4....of...shtiu ca daca vreau pot insa shtiti cu toate cred cit de greu e inceputul..succes la toate!
Buna Stela si bine ai venit

Pana de Revelion mai sunt 2 saptamani, chiar mai putin, 4 kilograme este o cifra mare pentru un timp atat de scurt. Alege sa mananci sanatos si daca va fi sa plece cele 4 kg in acest timp esti o norocoasa, dar fara infometari!

ps: cred ca sandra se referea la faptul ca arati de mult mai putin. sunt de aceeasi parere, ti-as da maxim 60 kg.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii