Subiect: Jurnal Karmen737
View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 18 ian 2012, 15:04:45
karmen737's Avatar
karmen737 karmen737 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2012
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 43
Dieta: atkins
Date: 168cm, 77.5kg
Mesaje: 35
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Karmen737

Citat:
Anterior postat de jolye79 Vezi mesajul
Ai gresit cu meniul, in ansamblul lui, nu doar cu micul dejun. Dubleaza-ti numarul de calorii, altfel nu vei ajunge in veci sa ai 50 de kg! Nu-ti bate capul (inca) cu grasimile si carbohidratii, mai bine straduieste-te sa mananci sanatos si suficient. Din tot meniul tau nu sunt de acord cu indulcitorul si cu numarul de calorii. Este groaznic de mic nu numai pentru un inceput, ci si pentru un final de dieta. Daca vei continua in stilul asta vei avea surpriza ca intr-o saptamana sau doua sa incepi sa te ingrasi (asta daca nu lesini pana atunci).
Ahhh, si bine ai venit!!!
Si eu am tot doi copii. Sa ne traiasca!

Asa-i, recunosc! Daca as fi mancat bine la MD cu siguranta ca as fi depasit 1000 de calorii. As vrea sa consum cca 1500cal\zi, dar prima zi a fost asa mai de proba. E prima data cand calculez caloriile si probabil de asta nici alte diete nu au dat rezultat. dar promit sa nu se mai repete. Cu indulcitorul n-am ce-i face ca de la zahar sau miere, daca pun in ceai sau cafea, ma dor dintii ingrozitor. Dar pun numai doua pastilute pe zi si numai in cafea, ca nu pot fara.
__________________