View Single Post
  #93 (permalink)  
Vechi 01 mar 2013, 18:01:06
ieucumine's Avatar
ieucumine ieucumine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 mar 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 32
Dieta: mancat sanatos! fara mancat compulsiv
Date: 173cm, 61kg
Mesaje: 635
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 110 ori in 97 mesaje
Implicit Re: Inceput de bulimie?! pls HELP!

Azi am dat-i in bara. Am avut o zi proasta la munca. Am venit acasa cu 2 ore mai repede si am aterizat direct in magazin. Nu mi-a fost bine de dimineata, imi era frig si aveam o stare proasta. Mi-am luat 2 branzoaice si ceva ciocolata, pe care le-am dat afara apoi. Am dormit o ora, m-am trezit si tot frig imi era. M-am apucat de Insanity, dar n-am facut nici jumatate de exercitiu. Ma simt lipsita de energie. Azi seful meu mi-a spus ca o sa incerce sa rezolve sa ma mut la Cluj. De luni incerc sa vorbesc cu niste psihologi de la o asociatie unde am facut un curs acum un an. Sper sa rezolv sa nu platesc sedintele. Si daca nu rezolv tot ma duc, oricum banii aia ii spargeam pe mancare in vreo 3 zile de criza. Acum moralul meu e undeva sub nivelul marii...
ieucumine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2127 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1610 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1611 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat