forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Slabire prin Metode Naturiste (http://forum.slabute.ro/slabire-metode-naturiste/)
-   -   Ceaiul de slabit "silueta perfecta" (http://forum.slabute.ro/slabire-metode-naturiste/ceaiul-slabit-silueta-perfecta-3219.html)

rallu 19 mar 2010 22:57:53

Ceaiul de slabit "silueta perfecta"
 
Ce ziceti de ceaiul de slabit "silueta perfecta"? (sper ca nu este reclama)

ali_lumi 20 mar 2010 00:04:27

Re: Ceaiuri care ajuta la slabit :)
 
Citat:

Anterior postat de rallu (Post 123632)
Ce ziceti de ceaiul de slabit "silueta perfecta"? (sper ca nu este reclama)


Eu am baut o perioada dar nu am vazut mari rezultate :-?? acum nu stiu ce sa zic exact.

anqutz 23 mar 2010 13:50:31

Re: Ceaiul de slabit "silueta perfecta"
 
Eu il beau uneori si ma ajuta sa merg la baie. Si nimic mai mult.

rallu 23 mar 2010 22:45:47

Re: Ceaiul de slabit "silueta perfecta"
 
La fel si pentru mine Ancuta. Am observat, totusi, ca uneori imi taie pofta de mancare.
Ancuta, felicitari pentru performanta! Ai slabit mult!
O seara buna!

anqutz 23 mar 2010 23:13:47

Re: Ceaiul de slabit "silueta perfecta"
 
Citat:

Anterior postat de rallu (Post 127064)
La fel si pentru mine Ancuta. Am observat, totusi, ca uneori imi taie pofta de mancare.
Ancuta, felicitari pentru performanta! Ai slabit mult!
O seara buna!

Merci! Slabisem si mai mult, dar am mai pus 2 kg. :(

rallu 16 apr 2010 14:15:24

Re: Ceaiul de slabit "silueta perfecta"
 
Am mai gasit un ceai, pentru a ameliora senzatia de foame. Este de la Belivita (slimming boost). Cred ca este ok de baut pe la ora sase pentru a nu mai fi tentate sa mancam dupa aceasta ora. Sa-mi scrieti daca ati baut si ati observat la fel.
O zi buna!

riky 16 apr 2010 14:23:07

Re: Ceaiul de slabit "silueta perfecta"
 
Citat:

Anterior postat de rallu (Post 153602)
Am mai gasit un ceai,pentru a ameliora senzatia de foame. Este de la Belivita (slimming boost). Cred ca este ok de baut pe la ora sase pentru a nu mai fi tentate sa mancam dupa aceasta ora. Sa-mi scrieti daca ati baut si ati observat la fel.
O zi buna!


da, l-am incercat acu ceva timp...sincer: tot ceaiul verde e mai bun....nu am vazut nici un efect, adica ce mi-era ca beau apa, sau ceai, tot aia era.....:(

rallu 16 apr 2010 14:36:58

Re: Ceaiul de slabit "silueta perfecta"
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 153619)
da, l-am incercat acu ceva timp...sincer: tot ceaiul verde e mai bun....nu am vazut nici un efect, adica ce mi-era ca beau apa, sau ceai, tot aia era.....:(

Da, pentru slabire (arderea grasimilor) nu stiu nici eu cat e de bun, dar mie imi cam taie pofta de mancare (sa poate pentru ca are un gust bun, am senzatia ca as fi mancat ceva).
Despre ceaiul verde, pot sa spun ca si eu am baut un timp si cred ca m-a ajutat, dar aveam mari dureri de burta de la el. In plus am mai auzit ca baut mult timp are efecte nedorite asupra florei intestinale.

riky 16 apr 2010 14:45:09

Re: Ceaiul de slabit "silueta perfecta"
 
Citat:

Anterior postat de rallu (Post 153670)
Da, pentru slabire (arderea grasimilor) nu stiu nici eu cat e de bun, dar mie imi cam taie pofta de mancare (sa poate pentru ca are un gust bun, am senzatia ca as fi mancat ceva).
Despre ceaiul verde, pot sa spun ca si eu am baut un timp si cred ca m-a ajutat, dar aveam mari dureri de burta de la el. In plus am mai auzit ca baut mult timp are efecte nedorite asupra florei intestinale.


hmm, nu stiu, poate...doar ca eu il beau de ceva vreme si n-am treaba, ba chiar mi-a reglat si tranzitul intestinal, care era incet ca melcul calcat de tren

Anca77yvb 17 apr 2010 15:37:19

Re: Ceaiul de slabit "silueta perfecta"
 
dar este vreaun ceai de slabit bun......... ca in afara de e regla tranzitul nu am vazut nimic ............ si cate abdomene trebuie sa fac pe zi ca sa vad efectul ........


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:49:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO