forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   "Am slabit..." - Povesti de succes (http://forum.slabute.ro/slabit-povesti-succes/)
-   -   Cine raspunde la interviurile de pe Slabute.ro? (http://forum.slabute.ro/slabit-povesti-succes/cine-raspunde-interviurile-slabute-ro-10737.html)

pinksirena 21 dec 2011 22:03:08

Cine raspunde la interviurile de pe Slabute.ro?
 
Am observat k mai multe fete au slabit,care au devenit slabutze si totusi nu le-am vazut la interviuri...De ce?:D

Slabuta 21 dec 2011 22:08:26

re: Cine raspunde la interviurile de pe Slabute.ro?
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 882080)
Am observat k mai multe fete au slabit,care au devenit slabutze si totusi nu le-am vazut la interviuri...De ce?:D

Buna, :)

In general, se aleg slabute care au ajuns la greutatea dorita prin metode sanatoase, nu infometare sau pastile de slabit, etc.

Daca sunt slabute care ne-au scapat, le puteti recomanda, a devenit destul de greu sa monitorizam activitatea fiecarei slabute in parte, totusi, incercam sa nu ramanem in urma si sa fim in pas cu cresterea comunitatii. :)

Un ajutor din partea voastra ar fi 100% binevenit :)

pinksirena 21 dec 2011 22:19:28

Re: Cine raspunde la interviurile de pe Slabute.ro?
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 882089)

Buna, :)

In general, se aleg slabute care au ajuns la greutatea dorita prin metode sanatoase, nu infometare sau pastile de slabit, etc.

Daca sunt slabute care ne-au scapat, le puteti recomanda, a devenit destul de greu sa monitorizam activitatea fiecarei slabute in parte, totusi, incercam sa nu ramanem in urma si sa fim in pas cu cresterea comunitatii. :)

Un ajutor din partea voastra ar fi 100% binevenit :)

Multumesc de raspuns!Mi-a atras atentia Nemo,un slabutz care a slabit multe kg...si din cate am citit a ajutat mult pe fetele din casutza "Regimul Dukan(partea 1)"

rozica1965 21 dec 2011 22:20:53

Re: Cine raspunde la interviurile de pe Slabute.ro?
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 882102)

Multumesc de raspuns!Mi-a atras atentia Nemo,un slabutz care a slabit multe kg...si din cate am citit a ajutat mult pe fetele din casutza "Regimul Dukan(partea 1)"

Din pacate Nemo nu a mai intrat de asta vara.......:(:(:(:(

Slabuta 21 dec 2011 22:21:09

Re: Cine raspunde la interviurile de pe Slabute.ro?
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 882102)

Multumesc de raspuns!Mi-a atras atentia Nemo,un slabutz care a slabit multe kg...si din cate am citit a ajutat mult pe fetele din casutza "Regimul Dukan(partea 1)"

Lui Nemo i-am trimis interviul, dar nu stiu ce s-a intamplat mai departe, din pacate, nu a mai intrat asa des pe forum.

pinksirena 21 dec 2011 22:22:30

Re: Cine raspunde la interviurile de pe Slabute.ro?
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 882106)


Lui Nemo i-am trimis interviul, dar nu stiu ce s-a intamplat mai departe, din pacate, nu a mai intrat asa des pe forum.

Pacat,era foarte de treaba!:D Abia astept sa ajung si eu sa raspund la interviu ;;);;);;)

rozica1965 21 dec 2011 22:25:10

Re: Cine raspunde la interviurile de pe Slabute.ro?
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 882107)


Pacat,era foarte de treaba!:D Abia astept sa ajung si eu sa raspund la interviu ;;);;);;)

Sirenutzo,mare figura esti !!!!!!!!!!!!:)):)):)) Stai la rand,suntem altele mai vechi care asteptam asta......:)):))

Slabuta 21 dec 2011 22:25:38

Re: Cine raspunde la interviurile de pe Slabute.ro?
 
Citat:

Anterior postat de pinksirena (Post 882107)


Pacat,era foarte de treaba!:D Abia astept sa ajung si eu sa raspund la interviu ;;);;);;)

Cu siguranta vei ajunge :) Mai ai putin pana la finis.

Daca mai identifici slabute care merita sa apara pe Slabute cu un interviu, te rog sa imi scrii. :)

Aceasta rugaminte se refera la toate slabutele din comunitate. >:D<

rozica1965 21 dec 2011 22:25:44

Re: Cine raspunde la interviurile de pe Slabute.ro?
 
Buna seara fete frumoase....:-*

Slabuta 21 dec 2011 22:27:45

Re: Cine raspunde la interviurile de pe Slabute.ro?
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 882114)
Buna seara fete frumoase....:-*

Buna seara Rozica :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:18:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO