forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   "Am slabit..." - Povesti de succes (http://forum.slabute.ro/slabit-povesti-succes/)
-   -   Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica! (http://forum.slabute.ro/slabit-povesti-succes/felicitari-ambitia-personificata-rozica-11739.html)

happygirldiana 21 iul 2012 07:15:11

Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Buna dimineata!
Dragele mele, dat fiind faptul ca sunt convinsa ca toata lumea o cunoaste pe Rozica1965 si ii cunoaste ambitia de fier si vointa si curajul, deschid acest subiect...de ce???Pentru ca astazi a reusit sa scada sub 99 de kilograme si stim , majoritatea, cat de mult si-a dorit femeia asta sa scada sub pragul psihic de 100 de kilograme. Dupa parerea mea, Rozelu' nostru drag merita aplauze, respect si admiratie din partea noastra a tuturor!A demonstrat, ea chiar a demonstrat ca se poate, ca daca vrei sa fii sanatos si vrei sa iti prelungesti viata prin alimentatie sanatoasa, poti sa o faci!
Rozica, esti eroina mea!Iti spun sincer ca sunt mandra de tine si iti spun sincer ca stiu ca o sa ajungi la 70 de kg.Am incredere in tine!Si deschid acest subiect pentru a te putea felicita, pentru a-ti face "cat mai publica" reusita si pentru a te putea felicita intreaga comunitate!
De-abia astept sa imi spui ce zice Andrushka de vestea asta minunata!
Te pup,draga mea!Tine-o tot asa, arde kilogramele alea nesuferite!

laurra 21 iul 2012 07:18:33

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Ce-ar fi sa nasca si fata ei azi ca sa fie o zi cu adevarat memorabila...:D

lucia ely 21 iul 2012 08:01:45

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Felicitari Rozica!ma bucur f mult de reusita ta:) dai dovada de multa perseverenta si rabdare(caci cu toate stim cum si cat de greu ne e uneori!)...:) sunt sigura ca vei reusi sa-ti atingi telul! succes in continuare!

rozica1965 21 iul 2012 08:07:03

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1096165)
Buna dimineata!
Dragele mele, dat fiind faptul ca sunt convinsa ca toata lumea o cunoaste pe Rozica1965 si ii cunoaste ambitia de fier si vointa si curajul, deschid acest subiect...de ce???Pentru ca astazi a reusit sa scada sub 99 de kilograme si stim , majoritatea, cat de mult si-a dorit femeia asta sa scada sub pragul psihic de 100 de kilograme. Dupa parerea mea, Rozelu' nostru drag merita aplauze, respect si admiratie din partea noastra a tuturor!A demonstrat, ea chiar a demonstrat ca se poate, ca daca vrei sa fii sanatos si vrei sa iti prelungesti viata prin alimentatie sanatoasa, poti sa o faci!
Rozica, esti eroina mea!Iti spun sincer ca sunt mandra de tine si iti spun sincer ca stiu ca o sa ajungi la 70 de kg.Am incredere in tine!Si deschid acest subiect pentru a te putea felicita, pentru a-ti face "cat mai publica" reusita si pentru a te putea felicita intreaga comunitate!
De-abia astept sa imi spui ce zice Andrushka de vestea asta minunata!
Te pup,draga mea!Tine-o tot asa, arde kilogramele alea nesuferite!

Multumesc Dienuta! M-ai emotionat la maxim! Plang in acest moment......plang de fericire!!!!!!!!!!!:((:-*:x

rozica1965 21 iul 2012 08:09:12

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 1096170)
Ce-ar fi sa nasca si fata ei azi ca sa fie o zi cu adevarat memorabila...:D

Ar fi frumos......dar as prefera sa nasca dupa ora 24,cand intram in LEU!!!!!!!!!! Vreau un pui de leu ambitios ca mine!!!!!!!!!!!!:-*:-*:-*

rozica1965 21 iul 2012 08:10:27

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1096197)
Felicitari Rozica!ma bucur f mult de reusita ta:) dai dovada de multa perseverenta si rabdare(caci cu toate stim cum si cat de greu ne e uneori!)...:) sunt sigura ca vei reusi sa-ti atingi telul! succes in continuare!

Multumesc Lucia! Va doresc si voua aceeasi ambitie ca a mea!:-*:-*

vio ce doreste sa slabeasca 21 iul 2012 08:49:45

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Bucuria ta ,Rozica ,m-a emotionat .....Ai luptat ,ai luptat ,te-ai poticnit uneori , dar nimeni si nimic nu te-a oprit si .. ai reusit !
Subscriu Dianei ... AMBITIA PERSONIFICATA:ROZICA
Felicitari ,draga prietena si sa stii ca am incredere ca vei reusi sa ajungi la tinta propusa si aviz amatoarelor de ...abandon ....Rozica e un exemplu pentru o viata sanatoasa .....si aceasta se obtine numai printr-o lupta continua .....Va pup ,slabutelor !

rozica1965 21 iul 2012 08:51:38

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Citat:

Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca (Post 1096242)
Bucuria ta ,Rozica ,m-a emotionat .....Ai luptat ,ai luptat ,te-ai poticnit uneori , dar nimeni si nimic nu te-a oprit si .. ai reusit !
Subscriu Dianei ... AMBITIA PERSONIFICATA:ROZICA
Felicitari ,draga prietena si sa stii ca am incredere ca vei reusi sa ajungi la tinta propusa si aviz amatoarelor de ...abandon ....Rozica e un exemplu pentru o viata sanatoasa .....si aceasta se obtine numai printr-o lupta continua .....Va pup ,slabutelor !

Multumesc Vio pt cuvintele frumoase! Si tu esti o ambitioasa!!!!!!!:-*:-*

lulus07 21 iul 2012 09:02:22

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Bravo, Rozica! Chiar meriti felicitari!!! Esti foarte tare!!! [*66*][*76*][*68*][*3*][*70*]

ancad26 21 iul 2012 09:17:10

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1096202)
Ar fi frumos......dar as prefera sa nasca dupa ora 24,cand intram in LEU!!!!!!!!!! Vreau un pui de leu ambitios ca mine!!!!!!!!!!!!:-*:-*:-*


Da uite asa o sa fie Rozica

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...SymN2Pj4mrjQ0W


Vin si aici sa te felicit , asta este subiectul tau Rozica in care noi ne bucuram pentru tine si te felicitam !

La urmatorul va fii asa




http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...d3A9-oKQG9ns5g


te felicit pentru amibita si luptatoarea din tine !


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:53:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO