forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   "Am slabit..." - Povesti de succes (http://forum.slabute.ro/slabit-povesti-succes/)
-   -   Am slabit 19 kg si mai trebuie macar inca pe atat:(! (http://forum.slabute.ro/slabit-povesti-succes/slabit-19-kg-mai-trebuie-macar-inca-atat-1740.html)

Printzesa Ta 11 nov 2009 09:47:23

Am slabit 19 kg si mai trebuie macar inca pe atat:(!
 
In august[2009] ma dus mama la endicronolog
Aveam 94 de kg si 1,63 inaltine[asa m-au masurat ei]
Am stat internata 5 zile.Mi-am facut o groaza de analize pentru ca nu imi vvenise nici menstruatia..Doctorul mi-a spus ca sar putea sa am sindromul cusing..Au venit rezultatul analizelor si nu am avut sindromu..Am plecat acasa si odata cu mine si cu un regim..ce n-am voie sa mananc deloc,ce am voie in cantitati mici.si ce am voie cu tona:))...si in afara de asta mi-e mia spus doctorul ca lunea.miercurea si vinerea sa mananc numai iaurt 0% grasime...
L-am tzinut si il mai tin in continuare...Acum am greutatea de 75 de kg..am slabit 19 kg si am 1,59 inaltime.deci atunci cred ca nu m-au masurat bine... si ma simt foarte bine!De-abia astept sa mai slabesc inca pe atat:D!! Bineinteles ca la inceput se slabeste mai mult dar totusi..daca te tii de el reusesti...:)
in celelalte zile,mananc fructe,legume,carne fiarta.la gratar..legume fierte.cascaval.branza...si mai incalc din cand in cand si mai bag si altele in gura.pentru ca mai rau este sa nu mananci la ce poftesti!Bafta si voua si mie in continuare:D
!!!:x:-*

roseadria 11 nov 2009 11:24:30

Re: Am slabit 19 kg si mai trebuie macar inca pe atat:(!
 
Buna si Felicitari ! Ai slabit foarte bine in perioada care a trecut din august pina acum. Ai grija numai sa mergi in continuare la fel !
Dupa cum am observat, doctorul ti-a recomandat tot un fel de disociata si am observat si eu pe pielea mea ca disociata merge si chiar constant.
As vrea sa te intreb daca ai facut si vreun pic de sport .
Numai bine si bafta multa !:)

Printzesa Ta 11 nov 2009 21:08:01

Re: Am slabit 19 kg si mai trebuie macar inca pe atat:(!
 
nu am facut sport delok :D
dar am avut niste medikamente dar nu le mai iau acum:bio cla si bio chrom!

roseadria 12 nov 2009 13:07:02

Re: Am slabit 19 kg si mai trebuie macar inca pe atat:(!
 
:)Aha, mishto....19 kg in citeva luni.....fericire...
Bafta in continuare si daca vezi ca nu slabesti in acelasi ritm, incepe si fa sport ca te va ajuta daca n-ai facut sport inainte, va accelera metabolismul.;)

Printzesa Ta 12 nov 2009 20:57:32

Re: Am slabit 19 kg si mai trebuie macar inca pe atat:(!
 
de kteva zile nu stiu ce am
nu ma mai pot abtine si mai bag in mine cate cevaX(
sper k de acum sa numai poftesk si sa ma abtin din nou!

roseadria 12 nov 2009 21:09:14

Re: Am slabit 19 kg si mai trebuie macar inca pe atat:(!
 
Toate mai intram intr-o vrie de-asta....important e sa iesim repede.....;)

Printzesa Ta 13 nov 2009 18:37:40

Re: Am slabit 19 kg si mai trebuie macar inca pe atat:(!
 
nu stiu ce am facut saptamana asta k am slabit dekt 400 g..
aveam vineri 75.8
si aq 75.4
X(X(X(?:((:((:((

Slabuta 17 nov 2009 00:15:57

Re: Am slabit 19 kg si mai trebuie macar inca pe atat:(!
 
Citat:

Anterior postat de Printzesa Ta (Post 49140)
nu stiu ce am facut saptamana asta k am slabit dekt 400 g..
aveam vineri 75.8
si aq 75.4
X(X(X(?:((:((:((

Printzesa dar tu cate vrei sa slabesti intr-o saptamama? mie nu mi se pare putin. Intre a slabi 400 gr grasime si 1 kg muschi si apa ce alegi?
Cantarul trebuie sa fiu pur orientativ, tot oglinda spune daca suntem bine proportionate sau nu. ;)

Eu zic sa continui lupta cu kg si sa ai rabdare sa pierzi grasime ;) cred ca asta vrei?!

adielisa 18 nov 2009 21:05:38

Re: Am slabit 19 kg si mai trebuie macar inca pe atat:(!
 
felicitari pt cele 19 kg si eu am slabit 13 akum 2 ani jumatate si ma mentin de atunci

Printzesa Ta 20 nov 2009 20:56:15

Re: Am slabit 19 kg si mai trebuie macar inca pe atat:(!
 
sapt asta am slabit 2,3
ptr k vineri aveam 75,4 iar asta seara am avut 73,1 :D!
multumesk tuturor!


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:01:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO