Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între ana303maria şi vio30

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între ana303maria şi vio30
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1 la 9 din 9
  1. ana303maria
    08 feb 2012 21:47:41 - permalink
    ana303maria
    Buna Vio! Eu am lipsait ceva vreme de aici si revin cu multe kg in plus, dar hotarata sa le dau jos. Problemele mele personale de anul trecut si lipsa de timp m-a facut sa lipsesc. Am observat ca tu ai rezultate f frumoase. Te pup si mai vb!
  2. vio30
    08 feb 2012 15:52:50 - permalink
    vio30
    Buna ana!!!am observat ca ai revenit printre''slabute''!imi arata''verde''la lista de prieteni!!!ma bucur ca ai facut-o!sau poate nu ai lipsit nicodata?si eu ma gandeam .....ca lipsesti!cine stie!!!eu am fost aici mereu!de cand am ajuns aici,nu am mai plecat!am avut rezultate formidabile!esti bine?incerci sa slabesti,nu?mi-am dat seama cd cipri,mi-a zis ca ai refuzat bombonica de la ''ziua lui'''!(i-am zis:dc.te-a refuzat inseamna ca tine cura)te pup!numai bine!
  3. vio30
    17 sep 2011 22:01:32 - permalink
    vio30
    buna!!!slaba activitate!de ce??timpul e de vina,sau???....sper ca nu te-ai lasat pagubasa!!!sper sa revii curand intre noi,fetele de la grupa 70-80!te aspeptam!!!
  4. vio30
    04 iul 2011 16:18:03 - permalink
    vio30
    buna!felicitari pt rolul de ''nasa''!e ceva deosebit,si important ,in acelasi timp,tare mi-as dori si eu sa cunun sau sa botez,dar .....nu am avut ocazia,si e vb si de bani!unde mergi la mare?noi ne-am decis sa plecam,pe 15 august,la eforie,am tot cautat pe net,m-am decis asupra unei pensiuni,pana la urma,cu 110 ron pe noapte cu mic dejun inclus!mi-e frica sa dau nume,sa nu fiu taxata..de!o sa scriu pe mail,sa imi spui ce parere ai!poate te pricepi mai bine!noi nu am prea umblat mai deloc,pe la noi la mare,concediile ni le petrecem mai mult la tara!acum trei ani am fost in grecia,si atat!cum am vazut ca nici anul asta nu sunt sanse de grecia,ne-am decis sa mergem 5 zile la noi,la mare,asta pt ca nu pleaca Cipi in cantonament,ca altfel,nici acolo nu mergeam!PUPICI!
  5. vio30
    03 iun 2011 07:12:24 - permalink
    vio30
    Pai sa-ti spun ceva!noi stam impreuna cu cumnata mea!adica sotul are o sora si stam impreuna in casa parintilor lor! !isi-au dorit copii cam la 2 ani de la casatorie!si nu sa intamplat deloc,deloc!niciodata nu a pierdut o sarcina!si nu ramanea!ea in toti acesti ani,a inceput sa se ingrase!ajunsese in urma cu 2 ani la 92 kg.sa apucat de montignac,in 2 luni a slabit 10 kg,si dupa alte 6 luni a ramas insarcinata!isi doreau un copil,dar nu dispera,iar la doctori nu a fost decat de vreo 2 ori,ia facut o eco,ia zis ca ovarele ovuleaza si gata. !a asteptat!si sa intamplat dupa 6 ani exact cd se asteptau mai putin!izabela are 6 luni ,acum! O iubim tare mult!asa ca ,eu cred ca nu trebuie sa disperi,ci doar sa nu iti pierzi speranta,ca pana la urma va veni,bebele ,cum ai spus ,cd va vrea el!o zi buna!pa!
  6. ana303maria
    03 iun 2011 06:21:19 - permalink
    ana303maria
    Cu siguranta vom slabi, suntem ambitioase si vom reusi! Si poate ca o data cu slabirea, voi ramane si insarcinata!
  7. ana303maria
    03 iun 2011 06:20:47 - permalink
    ana303maria
    Vio, sunt momente cand eu nu stiu ce-mi doresc mai tare: sa slabesc sau sa am inca un bebe. Daca ramaneam usor, nu-mi faceam griji, lasam intai sa slabesc si apoi cand consideram ca e ok ne apucam de bebe, dar vad ca bebelusii mei sunt tare incapatanati si nu vin decat f greu, dupa multe analize si timp si bani risipiti (asa a fost si al David, am facut o gramada de analize si investigatii si toate ne ieseam bune. si a venit tot cand a vrut el, dupa 4 ani).
  8. vio30
    03 iun 2011 05:11:56 - permalink
    vio30
    eu sunt mirata si mai mult,mai ales din cauza faptului ca numarul de kg mi se pare mare,si d'aia nu aveam cum sa te recunosc!apoi,m-am uitat la poza mai atent ,dupa ce am vazut mesajul,si am intrat pe facebook,unde erai deja in lista,acolo fiind la avatar aceasi poza!SI ATUNCI M-AM CONVINS!VROIAM SA ITI SPUN CA MI-A ZIS CINEVA CA NU POTI SLABI,NICI DIN CAUZA NODULILOR LA SAN,SI EU AM UNUL!!OF SI PRIETENELE ASTEA CARE SLABESC,TI-AM SPUS CU COLEGA CU CARE INCEPUSEM SA FAC FITNESS,ATUNCI CD NE-AM HOTARAT NOI ,SA MERGEM,AVEAM 67 KG AMANDOUA.ACUM EA ARE 54KG,ARATA CA O SFRIJITA,IAR EU 72!O FI BINE?BINE CA E SI O ....EGOISTA,LUCREAZA IN CONTINUARE CU MINE,E IN FIRMA,NE VEDEM APROAPE ZILNIC,DAR NICIODATA NU MI-A SPUS CE A FACUT DE A SLABIT ASA,SI LA NIMENI NU SPUNE!ASA CA....!!!LASA CA SLABIM NOI SI FARA AJUTORUL FETELOR ....RELE!!!PA!
  9. ana303maria
    01 iun 2011 06:23:20 - permalink
    ana303maria
    Sunt uimita ca ne-am intalnit aici, dar ma bucur. Aici amandoua suntem la fel si poate ne incurajam sa slabim cat mai mult!
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole