Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între bathsheba20 şi rodica2010

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între bathsheba20 şi rodica2010
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1 la 10 din 19
  1. rodica2010
    23 aug 2010 13:07:08 - permalink
    rodica2010
    Fata mea e casatorita in Valcea,sora mea mai mare nu merge,iar cea mijlocie n-are nevoie(are 48kg. cu tot cu ambalaj).La varsta mea mai greu sa gasesti pe cineva sa gandeasca mai liber.Ma bucur pt. tine iar in curand,cu ambitie ,vei fi si tu una dintre cele slabute care merg la sala.
  2. bathsheba20
    22 aug 2010 08:27:28 - permalink
    bathsheba20
    eu merg pe un principiu..atat timp cat nu este doar stat intins pe canapea sau stat cu funduletul pe scaun,inseamna ca e miscare.si daca spui ca faci in casa e perfect!
    dar pe de alta parte..eu am trecut peste partea cu rusineaiti dai seama ca si la sala unde ma duc eu toate fetele arata bestial..nu imi vine foarte bine sa ma vad printre cele mai.."implinite" dintre ele..dar tot ma ducpana la urma de asta ma si duc la sala!sa slabesc,sa fiu si eu slabuta si draguta ca restul fetelor
    dar...nu ai vreo aliata ceva?imi cer scuze,nici nu te-am intrebat daca ai copii,sau vreo sora,sau o vecina sau oricine care s-ar alia cu tine in "lupta"
    pupici
  3. rodica2010
    20 aug 2010 15:46:59 - permalink
    rodica2010
    Cea mai apropiata sala e frecventata de pustii de la mine de pe strada si mi-e nu stiu cum sa merg acolo.Asa ca ma rezum la dormitorul meu.
  4. bathsheba20
    19 aug 2010 17:56:01 - permalink
    bathsheba20
    pai ziceam ca voi merge cu sora mea,dar pana la urma tot singura am mers tot singura...si mie mi-era rusine..dar am vazut ca nu am de ce sa-mi fie.a fost f bine...mai bine..fara distractii
  5. rodica2010
    19 aug 2010 16:56:29 - permalink
    rodica2010
    Ei as! As fi vrut eu dar se pare ca e suparat rau si nu stiu de ce.Nu am facut nimic aiurea deci cred ca e retentie de apa.Lasa ca-i trece! L-au mai apucat pe el pandaliile dar pana la coada tot ca mine a fost.Acum e si al meu in concediu si ma mai zapaceste putin din ale mele,iar saptamana viitoare plecam din Bucuresti.Sper sa nu calc in strachini pe unde mergem!Bravo tie ca mergi la sala,mie mi-e rusine sa merg singura asa ca mai fac pe acasa exercitii.
  6. bathsheba20
    19 aug 2010 07:50:42 - permalink
    bathsheba20
    nu m-am cantarit...dar m-am dus la sala cel putin..si sunt f mandra de mine...cred ca ma voi cantari maine de dimi.pt ca azi sunt la munca si nu am mai apucat de dimineata sa ma cantaresc9era sa intarzii la munca )la tine e prietenos cu tine cantarul?
  7. rodica2010
    18 aug 2010 23:37:00 - permalink
    rodica2010
    Ei,ce-a zis cantarul azi?E suparat sau nu?
  8. rodica2010
    16 aug 2010 15:57:55 - permalink
    rodica2010
    Culmea! Azi aveam cu 100 de grame mai putin! Adevarul e ca am mancat friptura si carnaciori la gratar fara paine si dulcele la vreo 2 ore distanta.Sper sa nu se vada abia maine!In privinta cantarului,eu zic sa te cantaresti sa vezi cum sta treaba si sa vezi ce ai de facut.Inghetata daca o mananci dupa 3 ore de la masa cu proteine,n-are nimic.Sa nu iei si cu glazura ca atunci mai bagi calorii!
  9. bathsheba20
    16 aug 2010 07:57:34 - permalink
    bathsheba20
    eu trebuie sa ma cantaresc miercuri...cred ca o sa sar peste asta..nici nu vreau sa stiu...dar de sapt asta ma apuc de sport si gata...voi fi pusa pe treaba..cel putin asa sper..cred ca dupa o ora-2 de sport mi-ar fi mila sa imi bat jos de tot cu vreo inghetata sau ceva.cel putin asa sper.pupici
  10. rodica2010
    15 aug 2010 20:13:25 - permalink
    rodica2010
    Lasa ,draguta mea, ca azi a fost randul meu!A trecut si postul si am serbat si o Marie asa ca....Iti dai seama!De maine ma "pedepsesc".La cereale cu tine,Rodico! Mi-e si frica sa ma urc maine pe cantar!
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole