Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între damo şi rodica2010

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între damo şi rodica2010
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1 la 10 din 72
  1. rodica2010
    11 ian 2011 19:57:05 - permalink
    rodica2010
    Nici n-am cautat!Mai incolo.Deocamdata sunt prinsa in alta chestie si nu pot.Sa vad dupa 15 ian.Poate...Daca va fi ceva,iti voi spune eu.
    Cand va avea fata concursul?Sper sa iasa campioana!Cu Dumnezeu inainte!
  2. damo
    10 ian 2011 22:09:58 - permalink
    damo
    Rodi, ce-ai mai facut cu serviciul? Ai mai gasit ceva?
  3. rodica2010
    10 ian 2011 20:37:29 - permalink
    rodica2010
    Sa te-auda Dumnezeu!Da' azi mi-am cam facut de cap.Am mancat o mana de pernute VIVA,3 patratele de ciocolata si floricele.Se apropie beleaua si am niste pofteeee!Nu ma mai impacientez,ca le dau repede jos!
  4. damo
    10 ian 2011 18:45:04 - permalink
    damo
    Pai asta da semn bun! S-o tinem tot asa, ca se poate Rodica, trebuie doar sa ne mobilizam. Si eu sper sa avem minus 10 pina la vara, si-o sa avem!!!!
  5. rodica2010
    10 ian 2011 18:41:05 - permalink
    rodica2010
    Bineinteles ca ai copii frumosi,doar si voi sunteti frumosi.
    Sper ca pana in vara sa am cu 10kg.mai putin.Ce pusesem pe mine de sarbatori s-a"evaporat"imediat.Chiar sunt fericita ca s-au dus asa repede,ca ma gandeam ca va fi necesara o luna intreaga.Acum cateva zile eram cu cel mic prin parc si am vazut-o pe o amica.Cand am dat cu ochii de ea,am inceput sa zambesc la ea,dar nicio reactie din partea ei.Ma apropiam,iar ea se uita oblu la mine.Cand am ajuns langa ea,a ramas masca.Mi-a zis ca se uita la mine si se intreba de unde ma stie!Nu m-a recunoscut!!!Sunt tare multumita ca am ajuns de nerecunoscut!
    Sa ai un an plin de reusite pe toate planurile!
  6. damo
    10 ian 2011 16:42:51 - permalink
    damo
    La Multi Ani Rodica! Un An Nou plin de impliniri si bucurii. Hai ca o sa reusim, ajungem la kg propuse, nu e nici o indoiala. Si multumesc pentru aprecierile la adresa pozelor, nu-i asa ca am copii frumosi? Sa-ti traiasca si ai tai si sa-ti aduca numai fericire!
  7. rodica2010
    10 ian 2011 13:23:10 - permalink
    rodica2010
    La multi ani sufletel si sa-ti dea Dumnezeu tot ce-ti doresti! Numai bucurii si impliniri sa-ti aduca noul an!
  8. damo
    21 dec 2010 18:47:25 - permalink
    damo
    Rodica, nu prea...ca sa fiu sincera. Noi plecam la munte, la ski pe 26 (duminica), asa ca nu fac nimic, ca placam a doua zi. Pe 25 sintem invitati la o prietena, o doctorita romanca din Belgia. Stie ca plecam, asa ca noi tre s-aducem doar vinul, in rest face ea totul. Anul asta a fost foarte "lejer", nu e intotdeauna asa...Tu ai invitati multi?
  9. rodica2010
    21 dec 2010 18:25:10 - permalink
    rodica2010
    Asa e. Am o gramada de treaba si nu mai am timp sa stau si pe forum.Azi am facut carnatii si acum fac sarmalele.Maine fac piftia,salata,joi ma apuc de cozonaci si tort.Mai am de facut si unele targuieli,asa ca...iti dai seama!Vineri e zi de facut bradul si de aranjat unele mici detalii.Deci,nu stiu cand voi avea timp sa mai intru si pe aici.Imi lipsiti,dar cred ca toate aveti treaba asa ca doar stam cu gandul una la alta.Cand voi mai avea putin timp,mai trec sa va salut.Tu ce-ai mai facut?Cred ca esti in febra pregatirilor,este?Cand are fata urmatorul concurs?Multa bafta in continuare si sa ne mandrim cu o campioana.Spor la treaba!
  10. damo
    21 dec 2010 11:02:57 - permalink
    damo
    Rodi scumpa, sper ca esti bine, nu te aud de mult. Banuiesc ca esti in febra pregatirilor...asa ca te las sa le savurezi din plin, dar daca-ai mai intra sa ne saluti am fi tare bucuroase. Pupici
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole