Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între grasuta1961 şi marilo

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între grasuta1961 şi marilo
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1 la 10 din 14
  1. marilo
    02 ian 2014 19:52:10 - permalink
    marilo
  2. marilo
    16 aug 2013 14:44:35 - permalink
    marilo
    Multumesc mult Mihaela pentru gandul tau bun si stiu ca este adus din suflet Iti doresc si eu numai bucurie in viata ta
    Eu sunt in concediu si de luni plecam ....asa aiurea...deci voi intra cand ma intorc din vajaiala Vreau sa gasesc numai vesti frumoase. Eu acum sunt pe langa dieta dar promit ca de la intai septembrie o sa-mi fac iara un program alimentar pe care sa-l respect. Imi doresc sa ma pastrez pana atunci in limite rezonabile
    Te puuup si ....ne auzim
  3. grasuta1961
    16 aug 2013 10:21:16 - permalink
    grasuta1961
    La multi ani cu sanatate Mari !!!
    Scuze ca vin cu intarziere urarile ,insa vin din toata inima.
  4. grasuta1961
    26 aug 2012 17:57:36 - permalink
    grasuta1961
    Gata ai venit din concediu Mari?? Vad ca ai intrat pe aici insa nu ai scris nimic.Cum a fost la mare?? Asteptam poze.
  5. grasuta1961
    16 aug 2012 06:53:18 - permalink
    grasuta1961
    La multi ani Mari de ziua numelui !!! Sanatate si multa fericire !!
  6. grasuta1961
    13 apr 2012 13:04:12 - permalink
    grasuta1961
    Fie ca bucuria Invierii Domnului sa va aduca in suflet Liniste si Pace si Fericirea de a petrece aceste clipe magice cu cei dragi. Hristos a inviat !


  7. grasuta1961
    28 dec 2011 09:09:09 - permalink
    grasuta1961
    Buna draga mea !!! Sa stii ca aprecierile n-au fost subiective si obiective.Ai niste fete frumoase si tu esti frumoasa!.Faptul ca avem niste kg in plus nu ne impiedica sa fim frumoase si apetisante.Fiecare dintre noi avem farmecul nostru chiar daca suntem mai plinute ,ca tine si ca mine si chiar daca sunt altele mai slabute ca noi.Prin asta suntem unice.Si mai ales avel o varsta ,avem 50 de ani si niciodata n-o sa mai aratam ca la 20 de ani.Si sincer nici n-as vrea.Totul e sa invatam sa imbatranim frumos.Poti sa-ti faci un jurnal.acolo chiar daca n u treci zilnic iti poti manifesta entuziasmul can ai reusit sa dai niste kg jos sau poti sa te certi singura atunci cand ai un esec.Asa invatam din propriile esecuri si succesuri.Te mai astept in jurnalul meu si poate ne nimerim sa mai stam de vorba.te pup scumpa mea prietena virtuala si-ti doresc o zi minunata !!!
  8. marilo
    27 dec 2011 20:40:25 - permalink
    marilo
    Multumesc Miha pentru vizita si pentru aprecerile tale. Stiu ca ai fost draguta ,si ai spus cuvinte frumoase dar sa stii ca eu ca orice mamaica ma mandresc cu copii mei. Multumesc frumos si te mai astept pe la mine. Nu stiu , uneori ma bate gandul sa-mi fac si eu jurnal dar ma tem ca nu sunt in stare sa scriu zilnic in el. Ma mai gandesc. Craciunul atrecut cu bine si iti doresc si un sfarsit de an frumos iar anul viitor sa fie muuuult mai bagat ,cu mai multa sanatate si putere sa faci tot ce iti doresti tu.
  9. grasuta1961
    16 nov 2011 12:57:18 - permalink
    grasuta1961
    Marilo mi-am facut un jurnal.Jurnal de dieta grasuta1961 la rubrica de jurnale la 40 de ani.Deja am inceput sa scriu ce mananc.tie cum iti merge???
  10. grasuta1961
    16 nov 2011 08:39:12 - permalink
    grasuta1961
    Buna scumpa mea !!!
    Nu cred ca o sa vin acolo in casuta pentru ca stiu ca e greu de patruns in m ijlocul unor prietenii formate deja.O sa intru zilnic aici si-o sa-mi calculez cal.O sa tin ca un jurnal pentru mine.Tu ce dieta tii?? Eu am inceput una cu numaratul cal.Sincer e greu sa slabim la varsta noastra.Sau poate spun asta ca pe o scuza.E bine ca tu lucrezi.Eu sunt casnica si asta e mai greu ca mereu am tentaiile aproape.Insa probabil trebuie sa am o mai mare vointa.Sport faci?? Hai ca te-am bombardat cu intrebarile.Te pup scumpa si-ti doresc o zi buna la servici!!
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole