Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între Nick0612 şi minouse

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între Nick0612 şi minouse
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1 la 10 din 29
  1. Nick0612
    15 aug 2010 12:16:04 - permalink
    Nick0612
    Brazil Butt lift chair da rezultate O sa-ti spun masurile fata de sapt trecuta:
    talie: 63-62 burta: 77-76 fund:90.5-88 solduri: 89.5- 89 coapse: 52.5-52.
    Si la greutate am 52, cred. Am o problema cu cantarul: daca pasesc prima data cu dreptul imi arata 52, iar daca pasesc cu stangul, cam 52 si jum-53.Nu este electric.
  2. minouse
    10 aug 2010 22:27:41 - permalink
    minouse
    Cred c-am sa le incerc Daca arat ca femeile alea dupa, le fac non-stop
    Imi place ca nu se repeta zilnic exercitiile, asa m-as cam plictisi imediat de ele(ce-i adevarat si eu sunt cam usor de plictisit ).
    Adevarul este ca nu stiu cat de des am sa le fac, dar macar sa-ncerc. Ca-n ultima saptamana n-am facut sport mai deloc, iar acum trebuie sa ma pun serios pe treaba
  3. Nick0612
    09 aug 2010 21:03:31 - permalink
    Nick0612
    Incearca-le. Dupa 3 zile de downlaodat, la o viteza mititica si caderi de net, azi s-au luat. Trebuie sa ai echilibru, dar cred ca merita. Adica, numai ce reclama au, cu toate femeile acelea care au pierdut centimetrii buni, ma rog, inchi. Au si un plan de exercitii in functie de constitutia pe care o ai, pe 4 saptamani, iar in fiecare zi este un alt exercitiu, o imbinare intre cele 3 cd-uri. Eu zic sa le iei. Da Doamne sa functioneze!
    Fetele din videouri arata extraordinar! Daca alea sunt rezultatele, le fac pana la capat.
  4. minouse
    07 aug 2010 11:12:05 - permalink
    minouse
    Si eu tot la fel, prin constitutie am mai mari probleme la picioare(dar cica e mai bine sa te ingrasi la picioare decat la abdomen, pt ca grasimea de pe abdomen iti poate afecta sanatatea, bine ma refer cand ai peste 80 de cm). Asa ca daca le incerci sa-mi spui si mie cum ti se par, poate le incerc si eu
  5. Nick0612
    07 aug 2010 10:39:55 - permalink
    Nick0612
    Ma bucur ca ti-a placut turbo jam! Nu pot sa ma abtin si am cautat niste exercitii. Am gasit Brazil Butt Lift, cik pentru picioare si fund. Cred ca incerc de luni. Am nevoie, deoarece eu n-am probleme cu abdomenul, ci cu picioarele, de care nu prea sunt multumita. L-am gasit pe siteul care apare la inceputul exercitiului turbo jam. Oricum, sunt o gramada de exercitii pe-acolo, numai sa gasesc torrentele
  6. minouse
    06 aug 2010 17:16:24 - permalink
    minouse
    Bine ca am facut turbo-jam 20 min workout Probabil cu timpul ai ajunge sa te descurci din ce in ce mai bine si eu cand am inceput sa fac tae-bo ma miscam ca o curca beata dar acum ma descurc muult mai bine, dar mi-e foarte util turbo-jam, le mai alternez
    Imi place serialul, din pacate n-am vazut decat putin din el
    Floricele, grisine si salata de fructe nu mi se par chiar asa grav(plus ca iti mai permiti uneori numai ca trebuie sa ai grija ce papi a2-a zi) nu e ca si cum ai fi zis c-ai mancat tort, saratele sau nu mai stiu ce bombe calorice asa ca don't worry
  7. Nick0612
    05 aug 2010 20:45:56 - permalink
    Nick0612
    Sper ca ai luat turbo jam 20 minute workout ( e cel mai fun) sau learn and burn. Cardio Party nu mi-a placut pt ca are prea multe lovituri aiurea si nu imi ies toate .
    Eu sunt bine, ieri am facut cu prietena mea cea mai buna, un maraton lost (serialul), peste noapte, si am cam rontait o gramada de chestii floricele, niste grisine, dar si salata de fructe.
  8. minouse
    05 aug 2010 14:00:48 - permalink
    minouse
    Da, am facut aceasta decizie pentru ca ador provocarile si in cazul asa e una benefica pt mine.
    Felicitari pt realizare (eu mananc cate 2 feliute pe saptamana ). Te sfatuiesc sa-ncerci si sa rezisti cat poti. O saptamana este un inceput foarte bun zic eu
    Sunt bine, multumesc de-ntrebare, putin cam ocupata-n ultma vreme ca deh se apropie scoala si nu pot sa ma duc asa cu creierul lipsit de informatii noi Dieta merge bine, ieri ce m-am scapat la 2 clatite din faina integrala cu o lingurita de miere in rest e totul ok zic eu.
    Aaa...apropo am incercat azi turbo-jam si imi place tare mult
    Tu ce mai faci?
  9. Nick0612
    05 aug 2010 13:17:09 - permalink
    Nick0612
    Am vazut ca te-ai alaturat fetelor care vor sa ,,se lase" de dulciuri. Cred ca vreau si eu. Deja am o luna de cand nu am mai mancat paine, asa ca vreau sa vad dak reusesc si la dulciuri. Deocamdata o saptamana, pentru ca plec la mare (sper). Tu ce mai faci?
  10. Nick0612
    05 aug 2010 13:07:33 - permalink
    Nick0612
    Am vazut ca te-ai alaturat fetelor care vor sa ,,se lase" de dulciuri. Cred ca vreau si eu. Deja am o luna de cand nu am mai mancat paine, asa ca vreau sa vad dak reusesc si la dulciuri. Deocamdata o saptamana, pentru ca plec la mare (sper). Tu ce mai faci?
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole