Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Nick0612

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!

Nick0612 Nick0612 este deconectat

Cont restricţionat

Mesaje Cartea de Oaspeţi

Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1 la 10 din 27
  1. yor
    16 sep 2010 08:56:35 - permalink
    yor
    buna NICK merge traba cu siluieta?
  2. nicoleta30
    26 aug 2010 07:37:22 - permalink
    nicoleta30
    Dar oricum picioarele tale arata bine orce ai zice tu!!! E clar! ffff bine!
  3. Liliana9
    25 aug 2010 15:34:32 - permalink
    Liliana9
    Si eu sunt bine. Mai am trei saptamani de vacanta, dar astept sa inceapa scoala...sa imi cunosc noii colegi.
  4. nicoleta30
    25 aug 2010 12:32:43 - permalink
    nicoleta30
    Eu mi-as dori picioarele tale .... de ce nu-ti plac??!!!
  5. nicoleta30
    25 aug 2010 12:31:07 - permalink
    nicoleta30
    Am vazut ca m-ai vizitat dar nu ai zis nimic .. Hai pe forum la topicul "mai am de slabit 5 kilograme" vrem sa slabim pana la Craciun sa fim superbe de sarbatori!
  6. Liliana9
    24 aug 2010 16:06:15 - permalink
    Liliana9
    Buna! Ce faci?
  7. minouse
    10 aug 2010 22:27:41 - permalink
    minouse
    Cred c-am sa le incerc Daca arat ca femeile alea dupa, le fac non-stop
    Imi place ca nu se repeta zilnic exercitiile, asa m-as cam plictisi imediat de ele(ce-i adevarat si eu sunt cam usor de plictisit ).
    Adevarul este ca nu stiu cat de des am sa le fac, dar macar sa-ncerc. Ca-n ultima saptamana n-am facut sport mai deloc, iar acum trebuie sa ma pun serios pe treaba
  8. minouse
    07 aug 2010 11:12:05 - permalink
    minouse
    Si eu tot la fel, prin constitutie am mai mari probleme la picioare(dar cica e mai bine sa te ingrasi la picioare decat la abdomen, pt ca grasimea de pe abdomen iti poate afecta sanatatea, bine ma refer cand ai peste 80 de cm). Asa ca daca le incerci sa-mi spui si mie cum ti se par, poate le incerc si eu
  9. minouse
    06 aug 2010 17:16:24 - permalink
    minouse
    Bine ca am facut turbo-jam 20 min workout Probabil cu timpul ai ajunge sa te descurci din ce in ce mai bine si eu cand am inceput sa fac tae-bo ma miscam ca o curca beata dar acum ma descurc muult mai bine, dar mi-e foarte util turbo-jam, le mai alternez
    Imi place serialul, din pacate n-am vazut decat putin din el
    Floricele, grisine si salata de fructe nu mi se par chiar asa grav(plus ca iti mai permiti uneori numai ca trebuie sa ai grija ce papi a2-a zi) nu e ca si cum ai fi zis c-ai mancat tort, saratele sau nu mai stiu ce bombe calorice asa ca don't worry
  10. minouse
    05 aug 2010 14:00:48 - permalink
    minouse
    Da, am facut aceasta decizie pentru ca ador provocarile si in cazul asa e una benefica pt mine.
    Felicitari pt realizare (eu mananc cate 2 feliute pe saptamana ). Te sfatuiesc sa-ncerci si sa rezisti cat poti. O saptamana este un inceput foarte bun zic eu
    Sunt bine, multumesc de-ntrebare, putin cam ocupata-n ultma vreme ca deh se apropie scoala si nu pot sa ma duc asa cu creierul lipsit de informatii noi Dieta merge bine, ieri ce m-am scapat la 2 clatite din faina integrala cu o lingurita de miere in rest e totul ok zic eu.
    Aaa...apropo am incercat azi turbo-jam si imi place tare mult
    Tu ce mai faci?

Despre mine

  • Despre Nick0612
    Sexul
    Feminin
    Ţara
    Romania
    Localitate
    Buzau
    Hobby
    carti, muzica
    Nivel de activitate fizica
    Moderat activ
  • Dimensiuni
    Dimensiunile actuale.
    Înălţime (cm)
    167
    Bust (cm)
    77
    Talie (cm)
    64.5
    Şolduri (cm)
    91
    Gât (cm)
    30
    Încheietura mâinii (cm)
    15
    Antebraţ (cm)
    22
    Coapsa (cm)
    52
    Grăsime corporală (estimată)
    20.4% (valoare excelenta, te incadrezi in categoria constitutie atletica)
    Burta/"Colac" (cm)
    76
  • Pentru mamici
    Setari pentru mamici
    Eşti insarcinată sau alăptezi?
    Nu
  • Calculator slabit
    Calculator nutritional pentru slabit.
    Necesarul caloric zilnic
    2068
    Nr. calorii/zi recomandat pentru a slabi 0.5kg/saptamana
    1551
    Nr. kg/luna propus pentru slabit
    2
    Nr. calorii/zi pentru a slabi conform target
    1552
  • Greutate
    Greutatea iniţială, actuală şi dorită.
    Greutate iniţială (kg)
    60
    Greutate (kg)
    54
    Greutate dorită (kg)
    45
  • Ticker
    Personalizeaza-ti ticker-ul tau de slabuta!
    Afisare ticker?
    Da
    Imagine cursor ticker
    Pantofiori
    Imagine fundal ticker
    Plaja cu nisip
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Greutate (kg)
  • Ticker nou
    Personalizeaza-ti al doilea ticker!
    Afisare ticker nou?
    Nu
    Imagine cursor ticker
    Fluturas roz
    Imagine fundal ticker
    Lac cu corabioara
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Greutate (kg)

Statistici

Total mesaje
Mesaje Cartea de Oaspeţi
Total Thanks
Informaţii generale
  • Ultima activitate: 16 oct 2011 22:06:00
  • Data înregistrării: 24 ian 2010

Prieteni

Afişare prieteni 1 la 10 din 17
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole