Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între supermire83 şi anca1997

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între supermire83 şi anca1997
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1 la 10 din 13
  1. anca1997
    04 sep 2013 14:09:18 - permalink
    anca1997
    Of, parcă mi se pare imposibil să slăbesc atîtea kg cîte am nevoie (multe) cu 3 mese pe zi
  2. supermire83
    04 sep 2013 07:40:30 - permalink
    supermire83
    Ma bucur ca te-ai mobilizat si te-ai pus pe slabit, iti urez multa bafta si sa slabesti cate kilograme iti doresti :* ..... nu e greu, dar nici usor, si nu se poate slabi de pe o zi pe alta.....dar odata ce iti intri in rand totul o sa fie o joaca
    la mine e destul de ok.....am mai pus cateva kilograme de cand sunt acasa....dar e ok....deoarece am nevoie de energie pentru saptamanile ce urmeaza
    te pup si sa ma ti la curent cu evolutia ta...pupici
  3. anca1997
    31 aug 2013 11:35:32 - permalink
    anca1997
    Salut... cum merge menținerea? .
    Iată am vorbit noi cu cîteva luni în urmă...
    Luni în care eu nu aveam răbdare să slăbesc sănătos, și aveam perioade de nemîncat. Slăbeam 3 kg, puneam 5 . Am ajuns la concluzia că în modul ăsta nu o să slăbesc niciodată!
    De data asta m-am pus serios pe treabă, nu se mai poate așa!
    Ești un exemplu de urmat, mă motivează enorm pozele tale!
    Lupta va fi lungă... nu îmi pun un termen anume. Așa cînd să mă gîndesc, ap îmi dau seama că demuuuult eram slăbuță de nu îmi ziceam „de mîine„ dar mă puneam pe slăbit sănătos.
    Kisses .
  4. supermire83
    14 dec 2012 21:47:25 - permalink
    supermire83
    ciao
    poti sa slabesti linistit 35 de kg, dar iti recomand sa mananci cele 3 mese pe zi plus gustari, ca nu e bine sa te infometezi...caci foamea nu inseamna slabit.
    cu apa eu m/am inteles foarte bine, adica aveam zile cand am baut si cate 4 litri, dar si zile can am baut 2 litri...iar acum ca e iarna beau multe ceaiuri
    sper ca ti/am fost de folos
    pupici si sa ai o saptamana minunata si spor la slabit
  5. anca1997
    01 dec 2012 12:53:33 - permalink
    anca1997
    Salut!
    Felicitari cu prima zi de iarna!!
    Deci,m-am apucat azi de slabit--adica,2 mese pe zi(consistente),si fara rontait intre mese,dupa ora 18:00--sa nu mananc nimic---mai greu e cu apa,nu o suport--tu cati litri de apa bei pe zi?
    ei bine,vreau sa slabesc tot in 6 luni(ca tine)--35 kg
    Vreau sa fac zilnic:
    https://www.youtube.com/watch?v=La14c-9TAe8
    https://www.youtube.com/watch?v=7biJ...c&feature=fvsr

    Acum as vrea sa aflu parerea--daca respect toate astea,am vreo sansa sa dau jos 35 kg in 6 luni?
  6. anca1997
    23 nov 2012 17:46:36 - permalink
    anca1997
    Ooo ms))--imi va fi de ajutor
  7. supermire83
    23 nov 2012 17:38:10 - permalink
    supermire83
    daca vrei poti intra la mine in jurnal sa vezi si statistica pe aceste 6 luni
    http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...11731-102.html
  8. supermire83
    23 nov 2012 17:35:32 - permalink
    supermire83
    poti sa ma intrebi tot ce vrei
    mancam de cate ori imi era foame, dar aveam cele trei mese principale....la micul dejun mancam de obicei cracker cu branzica si crenvusti de pui, ceai iar pranzul era putin mai consistent, o ciorbica, si cateodata si un felul doi, iar cina era ceva salate cu ceva mai usor, carnita sau peste la gratar....intre mese mai mancam cate un fruct, cate o bombonica fara zahar, cate un ceai, cate o cafeluta, sau mai rar cate un patratel de cioco.
    ps. dulciurile le mancam fie dimineata, fie intre pranz si cina (stiu ca nu e bine sa le papi tarziu, dar eu papam cd venea iubi meu acasa )
    sper ca ti-am fost de folos :*
  9. anca1997
    23 nov 2012 17:04:50 - permalink
    anca1997
    Multumesc mult--dar observ ca tu ti-ai atins scopu'--asta da vointa!!--pot sa-ti pun cateva intrebari?--de cate ori pe zi mancai?
  10. supermire83
    23 nov 2012 16:23:31 - permalink
    supermire83
    ar fi super ....sper sa slabesti asa cum iti doresti
    te pupacesc
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole