forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Sport (http://forum.slabute.ro/sport/)
-   -   30 days shred (http://forum.slabute.ro/sport/30-days-shred-8464.html)

marina19 07 mar 2011 11:30:25

30 days shred
 
fetelor..am si eu o intrebare...a facut cineva tot programul 30 days shred ? da rezultate asa uimitoare precum se spune :-? ?...
ma voi apuca de el in seara aceasta si vreau sa stiu daca merita ;;)
merci anticipat :-* >:D<

BooBoolina 07 mar 2011 12:04:27

Re: 30 days shred
 
exact aceasi intrebare am si eu...
eu il fac de 4 zile..e okei deja m-am obisnuit cu el...programelul zilnic e de 20 de minute ..cu incalzirea si cool down-ul se fac vreo 27....astept sa trec la level 2:D ala e mai greu!La mine itib dai seama ca asa singurel nu functioneaza,de obicei mai bag ceva cardio inca 40-60 de minute!

marina19 07 mar 2011 12:08:18

Re: 30 days shred
 
sa vedem daca ne raspunde si noua careva ;;)
ca si eu la fel ma gandeam.sa fac dimineata un pic de tae`bo (30-40 min) si apoi seara programul asta

BooBoolina 07 mar 2011 12:09:45

Re: 30 days shred
 
Citat:

Anterior postat de marina19 (Post 560135)
sa vedem daca ne raspunde si noua careva ;;)
ca si eu la fel ma gandeam.sa fac dimineata un pic de tae`bo (30-40 min) si apoi seara programul asta

stau si eu pe baricade..oricum mie imi prinde bine programelul..nu prea agreez genul asta de miscari statice de forta...dar acu tre sa trag mult mai tare:">

justbelieve 07 mar 2011 14:16:55

Re: 30 days shred
 
Fetelor,eu zic ca nu pierdeti nimic daca incercati.Desi eu l-am facut doar 10 zile,am scapat de cm buni in acest timp.Doar ca singur nu va da rezultate uimitoare,dar daca il combinati cu inca vreo 30-40 min de sport cu siguranta veti fi multumite>:D<

BooBoolina 07 mar 2011 14:24:17

Re: 30 days shred
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 560344)
Fetelor,eu zic ca nu pierdeti nimic daca incercati.Desi eu l-am facut doar 10 zile,am scapat de cm buni in acest timp.Doar ca singur nu va da rezultate uimitoare,dar daca il combinati cu inca vreo 30-40 min de sport cu siguranta veti fi multumite>:D<

:D:D:Ddaca la tine care esti o slabuta a dat rezultate...doamne da sa se vada si la mine ceva...:D:)):">

Dio 07 mar 2011 15:50:16

Re: 30 days shred
 
Just my 2 cents:

Nu am nici cea mai vaga idee ce face programul respectiv, dar NU exista retete universale. Daca acel program ar da rezultate uimitoare ar aparea 2 mari modificari pe globul pamantesc:
1. ar aparea un nou multi miliardar in euro care a pantetat programul si l-a vandut
2. nu ar mai exista oameni grasi

la fel cum exista oameni care slabesc mancand de la mcdonalds, la fel pot sa exista oameni care se ingrasa sau nu au rezultate facand un anumit tip de antrenament cu care altcineva a slabit.

Merita sa incercati orice tine de miscare (fara riscuri fizice) si alimentatie sanatoasa.

BooBoolina 07 mar 2011 18:12:57

Re: 30 days shred
 
Citat:

Anterior postat de Dio (Post 560464)
Just my 2 cents:

Nu am nici cea mai vaga idee ce face programul respectiv, dar NU exista retete universale. Daca acel program ar da rezultate uimitoare ar aparea 2 mari modificari pe globul pamantesc:
1. ar aparea un nou multi miliardar in euro care a pantetat programul si l-a vandut
2. nu ar mai exista oameni grasi

la fel cum exista oameni care slabesc mancand de la mcdonalds, la fel pot sa exista oameni care se ingrasa sau nu au rezultate facand un anumit tip de antrenament cu care altcineva a slabit.

Merita sa incercati orice tine de miscare (fara riscuri fizice) si alimentatie sanatoasa.

ai perfecta dreptate ...
eu nici nu ma gandesc ca voi slabi dramatic in 30 de zile...daca se duc 3 kg ma declar perfect multumita...asta e ritmul meu de melcisor!rau nu are cum sa imi faca...combinat cu niste cardio si alimentatie sanatoasa al naibii sa fiu daca nu ajung la 65 in masxim 3 luni:)):))

uffie 13 apr 2011 19:15:32

Re: 30 days shred
 
Fetelor voi in ce categorie treceti 30 day shred la consum calorii?

justbelieve 13 apr 2011 19:26:14

Re: 30 days shred
 
Citat:

Anterior postat de uffie (Post 621096)
Fetelor voi in ce categorie treceti 30 day shred la consum calorii?

Aerobic general:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:46:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO