forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Sport (http://forum.slabute.ro/sport/)
-   -   Adunarea biciclistelor de casa ;)) (http://forum.slabute.ro/sport/adunarea-biciclistelor-casa-3008.html)

riky 06 mar 2010 11:52:13

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de mykydutza (Post 108838)
wow ...da?exista?vreau si eu:))


da exista si mor numai cnd il vad prin magazine....si aa...sa mentionez k momentan e vreo 5 milioane...:D

mykydutza 06 mar 2010 11:52:22

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 108840)
poate difera efectele si in functie de conformatia fiecareia, sau poate ce am avut eu au fost cam prosti...dar ma indoiesc, pt k acum 3 ani dadusem vreo 4 sute de mii (vechi)


ea a dat 20 lei nu stiu de la ce farmacie...in chickenii mei:)):-*

riky 06 mar 2010 11:54:13

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de mykydutza (Post 108844)
ea a dat 20 lei nu stiu de la ce farmacie...in chickenii mei:)):-*


:))...da eu de obicei imi iau teapa, la produsele scumpe dar proaste...in special astea pt slabit :D :)).dar epilatorul tot il vreau....:(( off...

mykydutza 06 mar 2010 11:56:11

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 108846)
:))...da eu de obicei imi iau teapa, la produsele scumpe dar proaste...in special astea pt slabit :D :)).dar epilatorul tot il vreau....:(( off...

lasa ca o sa ni-l cumparam impreuna merem amandoua si luam cand o sa slabim;):-*>:D<

riky 06 mar 2010 12:01:13

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de mykydutza (Post 108854)
lasa ca o sa ni-l cumparam impreuna merem amandoua si luam cand o sa slabim;):-*>:D<

exact.>:D<..eu planuisem sa strang bani pana dupa admiterea la fac (24 iulie) si sa mi-l iau capremiu pt intrarea in studentie si pt noul meu look de slabuta normal b-) :-*...so strangem banutii si la vara ne laudam cu picioruse fine si corp de invidiat ...sac:D:))>:D<

mykydutza 06 mar 2010 12:09:30

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 108872)
exact.>:D<..eu planuisem sa strang bani pana dupa admiterea la fac (24 iulie) si sa mi-l iau capremiu pt intrarea in studentie si pt noul meu look de slabuta normal b-) :-*...so strangem banutii si la vara ne laudam cu picioruse fine si corp de invidiat ...sac:D:))>:D<


da..tu mai ai foarte putin ..sper sa te prind din urma si eu..:))eu ma gandeam ca la vara prin august sau candva sa ne vorbim toate si sa ne intalnim sa mergem la mare ca fetele...asa slabute:P:-*:x\m/8->

riky 06 mar 2010 12:10:07

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
hmm...se pare ca nu a mai dat nimeni la bici in dimineata asta.....ei nu e timpul pierdut ...poate vedem mai multe slabute diseara:)

mykydutza 06 mar 2010 12:11:44

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 108896)
hmm...se pare ca nu a mai dat nimeni la bici in dimineata asta.....ei nu e timpul pierdut ...poate vedem mai multe slabute diseara:)


nici nu cred ca au facut ochi:))fetele ori dorm ori nu au timp sa intre:))ce o fi pe liviutza cred ca gateste si bucatareste de mama focului:)):-*ma duc eu sa dau pedale peste 15 min:))ma pregatesc;;)

riky 06 mar 2010 12:13:36

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de mykydutza (Post 108900)
nici nu cred ca au facut ochi:))fetele ori dorm ori nu au timp sa intre:))ce o fi pe liviutza cred ca gateste si bucatareste de mama focului:)):-*ma duc eu sa dau pedale peste 15 min:))ma pregatesc;;)


foarte bine, mult spor...imi pare rau k inca nu a aparut filmuletul ala..insa incerc sa-l iau de pe net...poate asa o sa mearga...sper in 15 minute sa reusesc....

mykydutza 06 mar 2010 12:23:18

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 108904)
foarte bine, mult spor...imi pare rau k inca nu a aparut filmuletul ala..insa incerc sa-l iau de pe net...poate asa o sa mearga...sper in 15 minute sa reusesc....

cere i ajutorul slabutei...poti uploada de pe youtube..auzi eu cred ca fac pedale dupa ce pap ca daca fac acum trebuie sa stau apoi macar 1 ora 2 sa nu pap..si tocmai o sa se faca cartofii..si nu am papat nimic azi:(mor de foame:-s


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:54:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO