forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Sport (http://forum.slabute.ro/sport/)
-   -   Adunarea biciclistelor de casa ;)) (http://forum.slabute.ro/sport/adunarea-biciclistelor-casa-3008.html)

mykydutza 05 mar 2010 19:50:05

Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
buna fetelor! vreau sa imi gasesc partenere ,care au bicicleta stationara ,poate asa ma voi ambitiona sa imi folosesc si eu scumpa mea bici ,care sta mai mult pe post de cuier..ce ziceti?ma ajuta cineva?astept pareri experiente,rezultate cu acest tip de sport..modalitati de antrenare..cum si cand este bine sa alergam micutele noastre bicicloante..un tip de antrenament care da rezultate..etc
[*ciclism*][*ciclism*][*ciclism*][*ciclism*][*fluiera*]
va pup!deci cine se inscrie?:-*

drama queen 05 mar 2010 20:32:21

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
cum am spus je:D :">
am bicicleta ce ceva vreme.. si nu am urc mai deloc pe ea:D dar uite asa ma voi ambitiona:D hai fetelor care se mai alatura????:D;;)>:D<

mykydutza 05 mar 2010 20:33:25

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de drama queen (Post 108182)
cum am spus je:D :">
am bicicleta ce ceva vreme.. si nu am urc mai deloc pe ea:D dar uite asa ma voi ambitiona:D hai fetelor care se mai alatura????:D;;)>:D<


aceeasi problema ..da:))stam si ne vaitam ca nu slabim..si bicicletele noastre stau sa amorteasca de tot:))

drama queen 05 mar 2010 20:41:30

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de mykydutza (Post 108183)
aceeasi problema ..da:))stam si ne vaitam ca nu slabim..si bicicletele noastre stau sa amorteasca de tot:))


da:D dar atunci cand am cumparat-o eram super incantata;))) si dupa vreo sapt mi s-a dus de ea:)) dar al inceput am facut tam-tam sa mio cumpere.. etc.. si acum nimic:D

mykydutza 05 mar 2010 20:43:27

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de drama queen (Post 108196)


da:D dar atunci cand am cumparat-o eram super incantata;))) si dupa vreo sapt mi s-a dus de ea:)) dar al inceput am facut tam-tam sa mio cumpere.. etc.. si acum nimic:D

si eu la fel..eu voiam un steper dar m-am ales cu bicicleta..asta e:(hai mai cine ni se mai alatura?are careva experiente cu bici?cam cum si cat ati slabit?

VentoFreddo 05 mar 2010 21:23:12

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de drama queen (Post 108196)


da:D dar atunci cand am cumparat-o eram super incantata;))) si dupa vreo sapt mi s-a dus de ea:)) dar al inceput am facut tam-tam sa mio cumpere.. etc.. si acum nimic:D

:)):)):))idem aici...dupa o saptamana o tineam pe post de cuier pt camasile calcate..dupa inca putin am mutat-o in mansarda, ca sa nu mai incurce locul..acu sta prafuita langa stepper:)):))
Contati-ma si pe mine, da nu demaine, ca inca trebuie data jos, ce ziceti daca ma alatur si eu de luni, e prea tarziu:-/:-/:-/

riky 05 mar 2010 21:28:23

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
interesant topic:).....mai ales ca si eu am bici stationara...si de o saptamana fac zilnic cate 35 de minutele in fata pc-ului dupa un filmulet cu un curs de spinning...e super antrenant....sper sa ma tin de program de-acum incolo...pentru ca ma simt super dupa cele 35 de minute...asa k fetelor sa-i da-m drumu la pedalat ca sa ne umplem de energie si sa alungam grasimea aia enervanta...

drama queen 05 mar 2010 21:28:43

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 108263)
:)):)):))idem aici...dupa o saptamana o tineam pe post de cuier pt camasile calcate..dupa inca putin am mutat-o in mansarda, ca sa nu mai incurce locul..acu sta prafuita langa stepper:)):))
Contati-ma si pe mine, da nu demaine, ca inca trebuie data jos, ce ziceti daca ma alatur si eu de luni, e prea tarziu:-/:-/:-/


nu e trz luni:D :-*

drama queen 05 mar 2010 21:29:49

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 108270)
interesant topic:).....mai ales ca si eu am bici stationara...si de o saptamana fac zilnic cate 35 de minutele in fata pc-ului dupa un filmulet cu un curs de spinning...e super antrenant....sper sa ma tin de program de-acum incolo...pentru ca ma simt super dupa cele 35 de minute...asa k fetelor sa-i da-m drumu la pedalat ca sa ne umplem de energie si sa alungam grasimea aia enervanta...


dar ai vazut ceva rezultate:D subtiere a piciorului..??? etc..?:D>:D<

riky 05 mar 2010 21:31:09

Re: Adunarea biciclistelor de casa ;))
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 108270)
interesant topic:).....mai ales ca si eu am bici stationara...si de o saptamana fac zilnic cate 35 de minutele in fata pc-ului dupa un filmulet cu un curs de spinning...e super antrenant....sper sa ma tin de program de-acum incolo...pentru ca ma simt super dupa cele 35 de minute...asa k fetelor sa-i da-m drumu la pedalat ca sa ne umplem de energie si sa alungam grasimea aia enervanta...

eu am redus cu 10 minute...si mi-a venit o idee ca sa ne tinem de treaba...ce-ar fi sa stabilim o ora de comun acord in care all of us sa fim in fata calculatorului si sa pedalam 35 de minute....dupa cele 35 de minute dam raportul pe forum...asa ne putem trage una pe alta....ce ziceti:">?


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:53:00.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO