forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Sport (http://forum.slabute.ro/sport/)
-   -   Exercitii Carmen Bruma (http://forum.slabute.ro/sport/exercitii-carmen-bruma-8279.html)

madaEM 23 feb 2011 23:23:46

Exercitii Carmen Bruma
 
niste exercitii cu Carmen Bruma dintr-o campanie de a ei:D
arata absolut criminal femeia asta:x:x
eu in seara asta am facut ex cu scaunul si cel din saptamana 2:)care mi se pare destul de solicitant:)
mam hotarat sa le pun pe site poate mai vreti sa va diversificati sportul:D

anqutz 23 feb 2011 23:59:55

re: Exercitii Carmen Bruma
 
BORKED

BORKED

BORKED

amirah 24 feb 2011 06:26:46

Re: Exercitii Carmen Bruma
 
da e super tipa

Sand 24 feb 2011 06:56:47

Re: Exercitii Carmen Bruma
 
Cine e Carmen Bruma? Intreb ca pur si simplu habar nu am.

DrIulia2010 24 feb 2011 09:30:00

Re: Exercitii Carmen Bruma
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 541841)
Cine e Carmen Bruma? Intreb ca pur si simplu habar nu am.


Neata Sand.:)

E o tipa care in trecut a avut multe kg in plus,a slabit cu o dieta sanatoasa si cu antrenamente intense,iar acum are o alimentatie sanatoasa si se mentine cu sport,aa si legat de partea profesionala,era/este prezentatoare de stiri sportive,dar e o tipa ok,am avut ocazia sa o cunosc.

alinush 24 feb 2011 17:32:25

Re: Exercitii Carmen Bruma
 
eu din cate am citit despre ea am inteles ca la inceput a incercat tot felul de diete...si s`a cam infometat,dar apoi si`a dat seama ca e mai impotanta sanatatea..si a adoptat un stil de viata sanatos...;;)
mie imi place foarte mult de ea...si o admir:x:x..are un corp demential..prin munca,se pot face multe;;);;)

Sand 24 feb 2011 17:51:32

Re: Exercitii Carmen Bruma
 
Citat:

Anterior postat de DrIulia2010 (Post 541971)

Neata Sand.:)
...e o tipa ok,am avut ocazia sa o cunosc.

Buna,:)

Merci. M-am lamurit acum. Arata bine insa parerea mea e ca e puuuuutin cam prea slaba. Vreo 5 Kg. in plus si ar arata traznet. Dar fiecare cu standardul lui, normal. M-am uitat pe net sa vad ce-i cu ea si am inteles ca a slabit de la 86 de Kg. Nu stiu cat are acum dar presupun ca intre 50 si 55. Tare!

Shania 26 sep 2011 18:19:47

Re: Exercitii Carmen Bruma
 
Interesanta tipa. Are corp foarte frumos.:)

Deliutza 26 sep 2011 19:48:04

Re: Exercitii Carmen Bruma
 
mie nu imi place cum arata! acum sincer, este mult prea slaba, nu e sexi e pur si simplu foarte slaba, ca o prajina. Vreo 5 kg cred si eu ca i-ar imbraca frumos oasele, dar exercitiile ei sunt foarte tari! o sa le incerc si eu!

sandra24 29 sep 2012 19:53:17

Re: Exercitii Carmen Bruma
 
Cred ca faptul ca a avut muuulte kg in plus la o varsta frageda si foarte vulnerabila-adolescenta,a lucrat foarte mult la psihicul ei,si nu,nu cred ca e prea slaba,doar se asigura ca nu va mai ajunge niciodata la un nr record de kg,s-ar putea ca asta sa fie o explicatie...si pana la urma daca nu-si impunea un stil de viata ca acesta probabil nu ajungea sa arate cum arata acum,eu urmez acum exercitiile ei de pe noul dvd ..dieta insa nu prea,incerc sa mananc cat mai sanatos,n-am tinut niciodata diete si sper sa nu ajung,sper sa ma ajute si pe viitor acesst principiu,cat mai sanatos,ma rog atat cat putem in ziua de azi, si mult sport:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:05:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO