forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Sport (http://forum.slabute.ro/sport/)
-   -   Jillian Michaels workouts (http://forum.slabute.ro/sport/jillian-michaels-workouts-9483.html)

AnDrAdAxl 27 iun 2011 23:50:56

Jillian Michaels workouts
 
Cautand mai multe antrenamente ,ca sa nu ma plictisesc de acelasi fel,am gasit antrenamentele acestei femei care din cate am inteles este fosta antrenoare la"The Biggest Loser"si mi se par foarte eficiente exercitiile din filmulete:)!
Eu am gasit 5 programe(dar cred ca sunt mai multe):
-30 days shred(de acesta s-a vorbit aici intr-un subiect separat)
-Ripped in 30(cel mai nou)
-Six Week 6-Pack
-No more trouble zones
-Banish Fat Boost Metabolism
Incercati si voi!;)

AnDrAdAxl 27 iun 2011 23:56:18

Re: Jillian Michaels workouts
 
BORKED

AnDrAdAxl 27 iun 2011 23:57:35

Re: Jillian Michaels workouts
 
BORKED

AnDrAdAxl 27 iun 2011 23:59:46

Re: Jillian Michaels workouts
 
BORKED

iulia10 28 iun 2011 09:11:39

Re: Jillian Michaels workouts
 
Imi place ca ai postat exercitii. Chiar si eu ma plictisesc de la acelasi fel de exercitii.De obicei eu faceam programele de la POP Pilates si Slim in 6.
Chiar o sa incerc exercitiile postate aici. Tie care iti plac cel mai mult? Si care mi le recomanzi avand in vedere ca nu vreau sa imi maresc masa musculara la picioare pt ca deja sunt cam musculoasa :-s

AnDrAdAxl 28 iun 2011 09:19:55

Re: Jillian Michaels workouts
 
Citat:

Anterior postat de iulia10 (Post 702890)
Imi place ca ai postat exercitii. Chiar si eu ma plictisesc de la acelasi fel de exercitii.De obicei eu faceam programele de la POP Pilates si Slim in 6.
Chiar o sa incerc exercitiile postate aici. Tie care iti plac cel mai mult? Si care mi le recomanzi avand in vedere ca nu vreau sa imi maresc masa musculara la picioare pt ca deja sunt cam musculoasa :-s

Buna dimi:)!
Mie imi plac toate dupa care fac febra:)) si pot sa le fac:P.
Am inceput cu Turbo Jam,apoi Hip Hop Abs,Rockin'Body,Brazil Butt Lift,Start Walking si vreo 3 zile din Slim in 6(care mi s-a parut extrem de plictisitor).acum am gasit-o pe tipa aceasta si am inceput ieri Slim in 6 si am febra desi nu am facut decat 20 min din nivelul 1.
Nu cred ca se dezvolta asa usor masa musculara cand lucrezi cu propria greutate.;)Tot ce am enumerat eu sunt exercitii cu foarte putina greutate in plus(greutati de mana mici.elastice,etc).
Deci atata timp cat nu mergi la sala si nu faci repetari cu greutati mari nu trebuie sa iti faci griji.Fa orice te face sa transpiri,adica tot ce inseamna cardio sau cum sunt filmuletele acestei Jillian program de tip High Interval training;)care se spune ca ajuta la arderea mai multor grasimi intr-un interval mai scurt.:D
Spor si rezultate frumoase sa ai!:)

iulia10 28 iun 2011 09:23:13

Re: Jillian Michaels workouts
 
Inca ceva le-ai descarcat de undeva sau de pe youtube le faci? Pupici

AnDrAdAxl 28 iun 2011 09:25:07

Re: Jillian Michaels workouts
 
Citat:

Anterior postat de iulia10 (Post 702919)
Inca ceva le-ai descarcat de undeva sau de pe youtube le faci? Pupici

Descarcate de pe torrente sau Iso hunt.vezi unde gasesti seederi;)!

Tina 28 iun 2011 13:48:07

Re: Jillian Michaels workouts
 
Slim in 6 mi se pare ultra-plicitisitor si foarte low-intensity (nu ca nu e bun, dar dupa P90x deja si Tae Bo mi se pare usor) - foarte bun pt incepatori, insa. La fel, brazil butt e prea plictisitor pt mine, dar lucreaza bine posteriorul.

AnDrAdAxl 28 iun 2011 14:42:21

Re: Jillian Michaels workouts
 
Citat:

Anterior postat de Tina (Post 703324)
Slim in 6 mi se pare ultra-plicitisitor si foarte low-intensity (nu ca nu e bun, dar dupa P90x deja si Tae Bo mi se pare usor) - foarte bun pt incepatori, insa. La fel, brazil butt e prea plictisitor pt mine, dar lucreaza bine posteriorul.

Ai dreptate cu ambele:)!Eu fac de la Brazil Butt lift doar Tumm Tuck si High&Tight:-??Doar astea 2 ma tenteaza.
Despre astea ce le-am postat ce parere ai?
Intreb si eu o persoana cu ceva mai multa experianta si vechime in sport;)!


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:12:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO