forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Sport (http://forum.slabute.ro/sport/)
-   -   Ce rezultate se obtin cu sport? (http://forum.slabute.ro/sport/rezultate-se-obtin-sport-7763.html)

anka4iulie 16 ian 2011 20:35:18

Ce rezultate se obtin cu sport?
 
Fetele, credeti ca pana sambata(intr-o saptamana) se poate vedea ceva de la sport, ceva rezultate, cm in minus?
Nu slabesc de nici o culoare, orice as face. Macar putin sa incep sa dau jos, ca de acolo vine si motivatie, si ambitie, si tot.
Ce sport as mai putea face sa se vada rapid primele rezultate, si la cantar, si la cm?

madaEM 16 ian 2011 21:26:29

Re: Ce rezultate se obtin cu sport?
 
cardio:Dbine inteles ca se vad rezultate...sport combinat cu dieta mereu vor da rezultate;;)chiar si intro saptamana>:D<sa nu te astepti la minuni....dar oricum slabesti:D

anka4iulie 16 ian 2011 21:58:34

Re: Ce rezultate se obtin cu sport?
 
Citat:

Anterior postat de madaEM (Post 477349)
cardio:Dbine inteles ca se vad rezultate...sport combinat cu dieta mereu vor da rezultate;;)chiar si intro saptamana>:D<sa nu te astepti la minuni....dar oricum slabesti:D

sambata viitoare e un chef si trebuie sa arat demential, vin si rudele ceva mai indepartate din Spania care nu m-au vazut de cand eram o mica vacuta, si trebuie sa schimbam impresiile astea.
Saptamana asta trebuie sa trag tare. Pacat ca ma plictisesc de orice sport care nu implica muzica si unde trebuie sa faci ceva anume. Mie mai mult imi place sa dansez. Seara asta am facut 1 filmulet de tae bo si am dansat juma` de ora;;):x
Hmm:-? ce as putea manca maine?:-?

Aligrasa 16 ian 2011 22:13:24

Re: Ce rezultate se obtin cu sport?
 
Din nefericire eu nu am slabit niciodata mergand la sport.Faceam aerobic serios,in fiecare zi, la sala, dar nu slabeam .M-am mentinut doar.Asa ca nu cred ca se poate slabi doar cu sport. Eventual sport si dieta,regim,alimentatie potrivita. Rezultatele s-au vazut doar asa,la modelare...dapoi de acolo pana la slabit...

DrIulia2010 16 ian 2011 22:22:33

Re: Ce rezultate se obtin cu sport?
 
Nu poti slabi intr-o saptamana chiar si cu foarte multe antrenamente o parte din kg acumulate in timp.

Da,intr-adevar, o alimentatie sanatoasa,dieta impreuna cu actitvitate fizica intensa ajuta la pierderea kg,important e ca antrenamentele sa fie executate corect si constant.

anka4iulie 16 ian 2011 22:26:37

Re: Ce rezultate se obtin cu sport?
 
nici nu am cum sa slabesc atat intr-o saptamana. Macar sa se cunoasca pe mine ca fac ceva...

madaEM 16 ian 2011 22:30:39

Re: Ce rezultate se obtin cu sport?
 
eu am si zis fetelor...sport combinat cu dieta...ca degeaba face ea sport...daca manaca dulce...bea cola...sau mananca fripturi:D
asa cu sport si dieta sigur va obtine rezultate...desi era ideal daca te gandeai mai din timp sa te apuci de ele:Dnu chiar cu o saptamana inainte de eveniment:Doricum succes;)bazeazate pe fructe legume...peste...pui...lactate..:Dsi bine inteles renunta la paine, dulciuri si sucuri:D

madaEM 16 ian 2011 22:32:24

Re: Ce rezultate se obtin cu sport?
 
oricum presupun ca nu vrei sa ajungi la greutatea de la ticher nu?:)ca 5 kg...le dai intro luna jumatate:Dintrun mod sanatos;)

anqutz 17 ian 2011 10:38:19

Re: Ce rezultate se obtin cu sport?
 
Asteapta si tu o luna si abia atunci o sa se vada rezultate serioase. :)

anka4iulie 17 ian 2011 18:38:25

Re: Ce rezultate se obtin cu sport?
 
nici nu se poate sa slabesc mult in asa scurt timp. Dar de exemplu, cum sa scap de excesul de apa, ca se cunoaste si aia?


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:03:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO