forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Strainatate (http://forum.slabute.ro/strainatate/)
-   -   Slabute din Austria (http://forum.slabute.ro/strainatate/slabute-austria-9764.html)

miras 19 iul 2011 12:10:41

Slabute din Austria
 
buna! eu sunt in salzburg acum. poate mai e vreo slabuta pe aici care e prin austria.

pinklady 25 iul 2011 09:13:37

Re: Slabute din Austria
 
>:D< bine te-am gasit miras, eu sunt in innsbruck si ma bucur sa te cunosc.
sa ai o zi buna

miras 25 iul 2011 11:00:37

Re: Slabute din Austria
 
pinklady, ma bucur c ai trecut pe aici! vad c ai aceeasi varsta ca si mine, aceeasi inaltime, doar cu kilele stai mai bine! felicitari! in salzburg a iesit soarele, cum e in innsbruck?

pinklady 25 iul 2011 12:41:32

Re: Slabute din Austria
 
Buna miras, soarele mai are de parcurs ceva kilometri pana in innsbruck.
Eu am doar doi pana la pizzerie, am comandat pizza pentru sotul si fiica mea. Ce provocare! Dar rezist , pentru ca pe mine ma asteapta o salata mare cu peste la gratar.

Cel mai rau este ca astazi trebuie sa merg la ziua de nastere a unei prietene, unde toata lumea trebuie sa bea un pahar (alcool)[*18*]. Sper sa nu se supere si mai sper sa fac fata.
Sa ai o zi frumoasa!

miras 25 iul 2011 16:19:59

Re: Slabute din Austria
 
spune ca mai nou esti alergica la alcool :))
aici e tare frig... ce bunatati mananci tu acolo!

pinklady 26 iul 2011 08:36:51

Re: Slabute din Austria
 
Buna dimineata miras, soarele a ajuns si la noi. E totusi rece afara.
Ieri la petrecere am reusit sa beau doar soda cu lamaie.
Ieri am fost si la sala pentru prima data dupa 4 ani. Nu am tras din greu , dar astazi merg la piscina cu fiica mea iar mai tarziu la aerobic singura.
sa ai o zi frumoasa!

pinklady 26 iul 2011 08:39:42

Re: Slabute din Austria
 
Uitasem , nu am mancat nimic la petrecere pentru ca am ajuns acolo pe la 7, iar eu deja luasem cina.

miras 26 iul 2011 10:34:47

Re: Slabute din Austria
 
neata pinklady, la mine ai iesit cu greu soarele! a fost un frig zilele astea. si tu sigur vezi zapada in innsbruck. eu nu stiu sa inot, inotul e sportul perfect, iti misca toti muschii.
ai fost curajoasa la petrecere. eu nu as fi rezistat :))

pinklady 27 iul 2011 11:08:04

Re: Slabute din Austria
 
Buna miras, chiar daca e soare , e totusi rece. Am rezistat la petrecere pentru ca mi-am impus. Acum o luna nu as fi ratat nimic din ce era acolo.
Am o febra musculara groaznica si astazi ies cu bicicleta imediat ce termin in birou.
Nu am chef de nimic, dar o am pe fiica mea care se plictiseste in casa.
Tu ce faci toata ziua?

miras 27 iul 2011 13:44:14

Re: Slabute din Austria
 
pai, normal. acum gatesc, apoi catre seara cand se mai linisteste ies cu bicicleta. imi place, pista chiar daca uneori e aglomerata merge pana in oras si nu numai. merg pe malul salzachului si e foarte, foarte frumos, ma fura uneori peisajele. iesi cu bicicleta, sau pedalezi in casa?


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:38:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO