forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Strainatate (http://forum.slabute.ro/strainatate/)
-   -   Slabute din Canada (http://forum.slabute.ro/strainatate/slabute-canada-7729.html)

jessik 13 ian 2011 01:25:32

Slabute din Canada
 
hello.. cred ca am vazut eu o slabuta din canada. si e chiar pe unde stau eu.. daca mai sunt si altele.. ca doar canada e mare, sa intre aici..:>

Pepa 21 ian 2011 02:20:25

Re: Slabute din Canada
 
Allo, din Canada, cei drept, Ste Therese, la 25 km de Montreal! Cum esti? Felicitari!Vad ca mergi bine!Tine-o tot asa!Sper sa reusesc si eu sa devin slabuta!!!:)
Pentru moment sunt total debusolata, nu prea stiu de unde sa incep si ce trebuie sa fac....sper sa reusesc!
Seara buna!

jessik 24 ian 2011 08:53:31

Re: Slabute din Canada
 
salut.. eu de pe coasta de vest. vb franceza nu? de cat timp esti acolo?
si cat vrei sa slabesti, obs ca nu esti grasuta.ia-o usor.. pe forum nu e greu

aledaa 02 feb 2011 04:43:07

Re: Slabute din Canada
 
salut,sunt o noua slabuta pe aici,sunt din edmonton alberta
as vrea sa stiu si eu cum vati facut baremurile de la cat la cat vreti sa slabiti,nu ma prea pricep:)

Slabuta 02 feb 2011 09:22:06

Re: Slabute din Canada
 
Citat:

Anterior postat de aledaa (Post 505553)
salut,sunt o noua slabuta pe aici,sunt din edmonton alberta
as vrea sa stiu si eu cum vati facut baremurile de la cat la cat vreti sa slabiti,nu ma prea pricep:)

Buna Aledaa si bun venit in familia slabutelor :)

Te referi la ticker?

aledaa 03 feb 2011 07:50:10

Re: Slabute din Canada
 
salut,da nu stiam cum se procedeaza
inca nu stiu nici cum sa scriu in jurnalul meu
eu doar ce am nascut de 2 luni jumate si vreau sa slabesc,la mancare nu pot renunta ca alaptez si mie foame mai tot timpul.inante de sarcina aveam 45-46 kg si fumam,acum cu sarcina am renuntat la tigarii si mam pus pe mancat
imi place foarte mult sa gatesc,mai ales prajituri si torturi..
acasa fac 45 de minute exerciti dimineata sau seara si incerc sa nu mananc dupa 19 dar e cam greu ,nu stiu ce sa mai fac sa ma ajute sa slabesc mai repede......:-s nu ma simt bine asa....is prea grasa...un sfat va rog>:D<

jessik 03 feb 2011 09:19:41

Re: Slabute din Canada
 
buna aleda. sper sa intri mai des pe forum. este f interesant, si iti da ambitite.asteptam poze cu tine si bebelusul. si paote vb mai des ca tot suntem din canada. spor la slabit,si ne mai sfatuim noi.. poate imi zici si mie chestii de mancat bune. ca nu prea ma pricep la cumparaturi.

aledaa 10 feb 2011 19:20:24

Re: Slabute din Canada
 
buna,ce mai facety?imi pare rau ca nu am mai intrat dar cu piticul si cu casa nu prea imi gasesc timp,acum fac o ora si jumatate de exerciti si nu vad niciun rezultat:-s ma tot gandesc ca poate raman cu burta ii destul ca mia puscat pielea pe burtica si se vede tare macar sa pot slabi....voi ce ati mai facut?cum luptati impotriva tentatiei de a nu manca dulciuri?orcum mai vb ....:-*la toate slabutele

aussie_girl 15 mar 2011 06:50:12

Re: Slabute din Canada
 
ia uie ca suntem cateva romancute ce locuim in canada..suuper!!

deeci..n epunem pe slabit sau nu???

jess??? mergem la plaja la vara?? :D;)

jessik 18 mar 2011 23:41:38

Re: Slabute din Canada
 
o da.. imi place sa merg la plaja.. si sper sa-mi etalez si eu un corp mai de plaja.. nu de balenuta esuata. am mers asta vara pe plaja 3 parca asa se cheama.. super a fost am prins si valuri ceva rar pe aici, si eu am intrat in apa cu bluza si slipi.. evident m-a luat valul hahaha si era uda, si atata m-am distart cu sotul.. ca dupa noi ai intrat si ceilalti.. era cam rece, dar ce mai conta la ce valuri superbe erau.. si batrani si copii era plin.. ahhaha ce mistoooo.
atunci am facut insolatie. eu ca eu, dar sotul era in stare grava, de am mers la urgente cu prospape ude la noi.. si el era asa de rosu, dupa cetav ore de stat pe acolo ne-a trimis acasa ca cica nu e grav sa ia tylenol.. pff.. ce am injurat canadienii atunci..eh aventuri..


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:00:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO