forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Tae-bo&Aerobic (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/)
-   -   Insanity (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/insanity-7739.html)

clandestine 14 ian 2011 11:17:47

Insanity
 
a facut cerva insanity de la shaun t?

alyy 14 ian 2011 12:28:30

Re: Insanity
 
eu am inceput sa fac

justbelieve 14 ian 2011 15:03:46

Re: Insanity
 
Eu il am in calculator dar il las pentru atunci cand voi avea mai putina grasime:))Adica il las pentru tonifiere si muschi:)

inadorabila 14 ian 2011 17:41:05

Re: Insanity
 
Citat:

Anterior postat de clandestine (Post 474219)
a facut cerva insanity de la shaun t?

Itssy face!

Laura 14 ian 2011 20:13:42

Re: Insanity
 
Tocmai ma gandeam sa va intreb si eu acelasi lucru:D, si eu l-am descarcat dar mi-a fost frica sa-l incep pentru ca mi-am cam pierdut conditia fizicax-(........
Ininte sa-l incepeti ce exercitii a-ti facut , sau cum v-ati pregatit pentru a-l incepe?:-/....eu ma gandesc sa fac taebo cardio si boot camp basic alternativ vre-o luna si apoi sa-l incep.....voi ce ziceti?...nu aveti mai multa experienta in acest domeniu?

inadorabila 14 ian 2011 20:23:55

Re: Insanity
 
Citat:

Anterior postat de clandestine (Post 474219)
a facut cerva insanity de la shaun t?

B. you rock! \m/

clandestine 14 ian 2011 20:38:08

Re: Insanity
 
pai...eu il fac de o luna
si l-as mai putea face, nu asta e problema, daaaaaaar am facut niste muchi la picioare, de acum toti pantalonii imi vin ficsi...pana acum stramtam pantaloni ca-mi erau largi. acuma mi-s numa buni, la picioare vorbesc...
si as vrea sa stiu daca tot asa voi pune muschi, pentru ca atunci ma opresc si fac ceva mai usor...desi mie-mi place greu >:)

inadorabila 14 ian 2011 20:46:29

Re: Insanity
 
Citat:

Anterior postat de clandestine (Post 474942)
pai...eu il fac de o luna
si l-as mai putea face, nu asta e problema, daaaaaaar am facut niste muchi la picioare, de acum toti pantalonii imi vin ficsi...pana acum stramtam pantaloni ca-mi erau largi. acuma mi-s numa buni, la picioare vorbesc...
si as vrea sa stiu daca tot asa voi pune muschi, pentru ca atunci ma opresc si fac ceva mai usor...desi mie-mi place greu >:)

Eu nu vreau muschi mari la picioare! le vreau subtirici, nu vreau sa arat a barbat, musculoasa! :-s

Laura 14 ian 2011 20:52:17

Re: Insanity
 
Citat:

Anterior postat de clandestine (Post 474942)
pai...eu il fac de o luna
si l-as mai putea face, nu asta e problema, daaaaaaar am facut niste muchi la picioare, de acum toti pantalonii imi vin ficsi...pana acum stramtam pantaloni ca-mi erau largi. acuma mi-s numa buni, la picioare vorbesc...
si as vrea sa stiu daca tot asa voi pune muschi, pentru ca atunci ma opresc si fac ceva mai usor...desi mie-mi place greu >:)

Si inainte sa faci Insanity ai facut alt tip de antrenament?

Roxii 14 ian 2011 21:23:50

Re: Insanity
 
Citat:

Anterior postat de clandestine (Post 474219)
a facut cerva insanity de la shaun t?

Hello!Eu am facut insanity o buna perioada de timp:)Inainte de insanity faceam tot felul de sporturi,insa cand l`am inceput deja aveam rezistenta destul de mare la sport,in sensul ca faceam cate 4-5 ore de sport intens zilnic.:)Il recomand abea atunci cand sunteti pe la ultimele 3-4 kg si numai daca aveti rezistenta mare la sport! Insa,va avertizez,asa cum a spus cineva mai sus,o sa faceti muschi la picioare:) Si aveti grija cum mancati in perioada aia...sa nu cumva sa scadeti sub 1200 de calorii si luati un MD consistent si bogat in carbohidrati buni:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:17:03.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO