forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Tae-bo&Aerobic (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/)
-   -   Pareri/consum calorii tae-bo si callanetics (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/pareri-consum-calorii-tae-bo-callanetics-7661.html)

dyya 08 ian 2011 21:13:06

Pareri/consum calorii tae-bo si callanetics
 

ce ziceti de genul asta de ex tae bo ? cam cate calorii ard ?:D
Callanetics - Slabute.ro si a incercat cnv genul asta de ex ? daca da s-au vaz rezultatele ? ;;)

Stefanie 09 ian 2011 13:14:13

Re: Pareri/consum calorii tae-bo si callanetics
 
Citat:

Anterior postat de dyya (Post 464907)

ce ziceti de genul asta de ex tae bo ? cam cate calorii ard ?:D
Callanetics - Slabute.ro si a incercat cnv genul asta de ex ? daca da s-au vaz rezultatele ? ;;)

Eu sunt o mareee fana a tae-bo-ului si intr-adevar am reusit sa imi modelez corpul foarte frumos datorita lui :) Pai o ora de tae-bo =753 calorii :)

dyya 09 ian 2011 14:04:23

Re: Pareri/consum calorii tae-bo si callanetics
 
Citat:

Anterior postat de Stefanie (Post 465718)
Eu sunt o mareee fana a tae-bo-ului si intr-adevar am reusit sa imi modelez corpul foarte frumos datorita lui :) Pai o ora de tae-bo =753 calorii :)

mc :* m-am apucat si eu doar k o iu incet..am facut ieri si azi deabia ma misc :))

Stefanie 09 ian 2011 15:14:06

Re: Pareri/consum calorii tae-bo si callanetics
 
Citat:

Anterior postat de dyya (Post 465785)
mc :* m-am apucat si eu doar k o iu incet..am facut ieri si azi deabia ma misc :))

Asa e la inceput dar cu timpul te obisnuiesti si sa vezi ce frumos se duce grasimea :P

dyya 09 ian 2011 15:45:03

Re: Pareri/consum calorii tae-bo si callanetics
 
Citat:

Anterior postat de Stefanie (Post 465931)
Asa e la inceput dar cu timpul te obisnuiesti si sa vezi ce frumos se duce grasimea :P

..sper ;;) oricum fac si cardio si callanetics :D doar k o zi fac ex tae bo..alta celelalte 2..dar am de gand sa fac tae bo mai des si sa schimb exercitiile de la o zi la alta

Stefanie 09 ian 2011 16:07:00

Re: Pareri/consum calorii tae-bo si callanetics
 
Citat:

Anterior postat de dyya (Post 465998)
..sper ;;) oricum fac si cardio si callanetics :D doar k o zi fac ex tae bo..alta celelalte 2..dar am de gand sa fac tae bo mai des si sa schimb exercitiile de la o zi la alta

Tae-bo este cardio :P

crissa17 09 ian 2011 20:02:23

Re: Pareri/consum calorii tae-bo si callanetics
 
Citat:

Anterior postat de dyya (Post 464907)

ce ziceti de genul asta de ex tae bo ? cam cate calorii ard ?:D
Callanetics - Slabute.ro si a incercat cnv genul asta de ex ? daca da s-au vaz rezultatele ? ;;)

in 2 sapt de tae-bo s-a vazut diferenta mai ales la solduri, burta si aripioare!!

dyya 09 ian 2011 20:17:42

Re: Pareri/consum calorii tae-bo si callanetics
 
Citat:

Anterior postat de crissa17 (Post 466451)

in 2 sapt de tae-bo s-a vazut diferenta mai ales la solduri, burta si aripioare!!

si cate sedinte faceai pe sapt ? ;;) la mn in seara asta am facut-o pe a 2a dar inainte de tae bo faceam si ex callanetics ;;) pe care le voi face in continuare dar alternativ :d

crissa17 09 ian 2011 20:24:12

Re: Pareri/consum calorii tae-bo si callanetics
 
Citat:

Anterior postat de dyya (Post 466470)
si cate sedinte faceai pe sapt ? ;;) la mn in seara asta am facut-o pe a 2a dar inainte de tae bo faceam si ex callanetics ;;) pe care le voi face in continuare dar alternativ :d

Asa este cel mai bine, sa le faci alternativ. Nu aceleasi exercitii de fiecare data.

De 3 ori pe saptamana:)

dyya 09 ian 2011 20:44:36

Re: Pareri/consum calorii tae-bo si callanetics
 
Citat:

Anterior postat de crissa17 (Post 466487)

Asa este cel mai bine, sa le faci alternativ. Nu aceleasi exercitii de fiecare data.

De 3 ori pe saptamana:)

ok :* deabia astept sf lunii 8-> ;))


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:34:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO