forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Tae-bo&Aerobic (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/)
-   -   Rockin' Body by Shaun T (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/rockin-body-shaun-t-8945.html)

Adina14 19 apr 2011 23:17:05

Rockin' Body by Shaun T
 
Buna slabutelor >:D<
A facut cineva programul Rockin Body by Shaun T?;;) Daca da, imi puteti spune mai multe despre el?:-?

justbelieve 20 apr 2011 06:52:18

Re: Rockin' Body by Shaun T
 
Buna!
N-am auzit de acest program,dar de curiozitate am cautat pe net.Din cate am citit,are rezultate promitatoare.Mai ales ca am vazut si niste poze after-before care m-au lasat placut impresionata.
Merita sa-l incerci,de ce nu?N-ai nimic de pierdut:)

puiu 20 apr 2011 07:58:27

Re: Rockin' Body by Shaun T
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 628373)
Buna slabutelor >:D<
A facut cineva programul Rockin Body by Shaun T?;;) Daca da, imi puteti spune mai multe despre el?:-?

Adina `14 eu m-am apucat sa fac rockin body........azi e prima zi...prima data m-am uitat si e f fain...dansezi mult..daR NUI GREU.....si am vazut ca are rezultate f bune

AnDrAdAxl 20 apr 2011 13:14:13

Re: Rockin' Body by Shaun T
 
Salut!Eu sunt pe la sfarsitul acestui program al lui Shaun T si se vede clar ca am slabit mult din cm si ca mi s-a modificat frumos corpul!:DEu l-am mai combinat cu Hip=hop abs si cu Brazil But lift si sunt foarte multumita de rezultate.;;)Daca iti place dansul iti recomand acest program!
Sa ai spor!:)

Adina14 20 apr 2011 15:09:32

Re: Rockin' Body by Shaun T
 
Citat:

Anterior postat de AnDrAdAxl (Post 628933)
Salut!Eu sunt pe la sfarsitul acestui program al lui Shaun T si se vede clar ca am slabit mult din cm si ca mi s-a modificat frumos corpul!:DEu l-am mai combinat cu Hip=hop abs si cu Brazil But lift si sunt foarte multumita de rezultate.;;)Daca iti place dansul iti recomand acest program!
Sa ai spor!:)

Buna >:D< Super atunci :x Multumesc pentru raspuns :* Iti explica miscarile la inceput nu'i asa?Sunt cam neindemanatica cand vine vorba de dansuri :-s :)) O sa il combin si cu Hip Hop Abs atunci :x Am auzit si de Brazil But lift dar cred ca o sa'l las pentru mai sfarsit cand voi ajunge la perioada de tonifiere ;;) 8->
Citat:

Anterior postat de puiu (Post 628523)
Adina `14 eu m-am apucat sa fac rockin body........azi e prima zi...prima data m-am uitat si e f fain...dansezi mult..daR NUI GREU.....si am vazut ca are rezultate f bune

Hey >:D< Daa am vazut ca au slabit chiar foarte mult chiar si 57 pounds unii dintre ei :O ;;) Sper sa obtii rezultatele dorite cu el ;;) >:D<
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 628450)
Buna!
N-am auzit de acest program,dar de curiozitate am cautat pe net.Din cate am citit,are rezultate promitatoare.Mai ales ca am vazut si niste poze after-before care m-au lasat placut impresionata.
Merita sa-l incerci,de ce nu?N-ai nimic de pierdut:)

Da, asa e.O sa il incep de luni >:D< Multumesc pentru sustinere :">

AnDrAdAxl 20 apr 2011 15:30:25

Re: Rockin' Body by Shaun T
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 629079)
Buna >:D< Super atunci :x Multumesc pentru raspuns :* Iti explica miscarile la inceput nu'i asa?Sunt cam neindemanatica cand vine vorba de dansuri :-s :)) O sa il combin si cu Hip Hop Abs atunci :x Am auzit si de Brazil But lift dar cred ca o sa'l las pentru mai sfarsit cand voi ajunge la perioada de tonifiere ;;) 8->

Iti explica pe parcurs de fiecare data cand faci un program.Mark,move@groove e cel mai explicit si in rest miscarile se cam repeta.O sa transpiri chiar si dupa cel mai scurt program si o sa vezi rezulate fara indoiala.Acuma nu o sa slabesti 20 si de kg ca in reclama:Pca asta e pentru publicitate,dar garantat o sa te modelezi frumos si o sa se vada la haine foarte clar.
te pup si sa imi zici cum ti se pare!

EveEve 26 apr 2011 10:50:29

Re: Rockin' Body by Shaun T
 
Mi-am descarcat si eu programul, dupa ce am citit aici despre el, si ieri l-am si probat...Deci mi se pare cel mai bun exercitiu cardio:D Pe mine m-a facut sa transpir mai mult si ca Tae Bo.
Plus ca e foarte distractiv, nu ma plictiseste deloc!
Din partea mea, nota 15 pentru Rockin' Body!!!:x:x

EternalHope 26 apr 2011 11:12:43

Re: Rockin' Body by Shaun T
 
e mai bun decat tae-bo ????
wow

Tina 26 apr 2011 13:02:16

Re: Rockin' Body by Shaun T
 
Citat:

Anterior postat de EternalHope (Post 632547)
e mai bun decat tae-bo ????
wow

Pai Shaun T face legea la ora actuala, in materie de sport:D

EveEve 26 apr 2011 14:54:01

Re: Rockin' Body by Shaun T
 
Da..E genial omul asta:x
Mie sincer mi s-a parut mai bun ca Tae Bo. Am transpirat dublu. Pe mine Tae Bo ma plictiseste putin:"> Imi trebuie ceva legat de dansuri ca sa-mi mentina interesul;))
Si cum am mai zis, cel putin pentru mine, ca exercitiu cardio, functioneaza mai bine Rockin' Body ca Tae Bo.. Acum nu pot vorbi in numele tuturor, dar incercati si spuneti parerile aici:D Chiar sunt curioasa cum vi se pare:-?


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:19:59.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO