forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Tae-bo&Aerobic (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/)
-   -   Step Aerobic cu Jane Fonda (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/step-aerobic-jane-fonda-1527.html)

Slabuta 10 oct 2009 14:17:05

Step Aerobic cu Jane Fonda
 
Step Aerobic exact asa cum se face la sala :)

UluceanuAnaMaria 20 mai 2010 14:11:17

Re: Step Aerobic cu Jane Fonda
 
Ador clipuletele cu Jane Fonda! Sunt asa antrenante si distractive.. Imi vine sa le fac numai uitandu-ma la filmulete :D Si sunt identice cu activitatea de la sala. Nu se merita sa platesti 700-800 de mii pe luna cand poti face totul acasa pe gratis! :)

Le recomand! :D Sunt grozave.

Rusu Laura 05 iun 2010 21:06:40

Re: Step Aerobic cu Jane Fonda
 
sunt cam usurele :|

cuoremio 22 iul 2010 08:39:01

Re: Step Aerobic cu Jane Fonda
 
Buna AnaMaria. Si mie imi placeau numai ca pe youtube nu mai pot fi accesate. Stiti cumva unde as putea sa le vad din nou?

UluceanuAnaMaria 22 iul 2010 09:56:57

Re: Step Aerobic cu Jane Fonda
 
Citat:

Anterior postat de cuoremio (Post 263013)
Buna AnaMaria. Si mie imi placeau numai ca pe youtube nu mai pot fi accesate. Stiti cumva unde as putea sa le vad din nou?

Buna, cuoremio! Eu inca le pot accesa pe youtube. Iata link-ul de la prima parte (la related videos vor fi si restul de 6-7) : YouTube - Jane Fonda's Original Workout - Advanced 1

justbelieve 22 iul 2010 10:41:19

Re: Step Aerobic cu Jane Fonda
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 263135)
Buna, cuoremio! Eu inca le pot accesa pe youtube. Iata link-ul de la prima parte (la related videos vor fi si restul de 6-7) : YouTube - Jane Fonda's Original Workout - Advanced 1

Stiu ca odata am vrut sa fac dar mi s-au parut cam simple,dar m-am uitat peste toate filmuletele si facute zi de zi cred ca ajuta:)

cuoremio 23 iul 2010 08:59:34

Re: Step Aerobic cu Jane Fonda
 
Multumesc pentru link. Eu ma refeream de fapt la filmuletele cu Jane, Marc si Laurel in care fac aerobic folosind steperul (erau 6 filmulete postate tot de cineva de pe acest site).

Slabuta 24 iul 2010 21:03:48

Re: Step Aerobic cu Jane Fonda
 
Citat:

Anterior postat de cuoremio (Post 264461)
Multumesc pentru link. Eu ma refeream de fapt la filmuletele cu Jane, Marc si Laurel in care fac aerobic folosind steperul (erau 6 filmulete postate tot de cineva de pe acest site).

Stiu despre ce filmulete vorbesti, le-am gasit eu pe youtube, dar au fost sterse de la ei.

O sa mai caut poate gasesc in alta parte, va anunt :)

Onutza 10 aug 2010 10:38:41

Re: Step Aerobic cu Jane Fonda
 
uuuuu Sunt asa incantata de filmulete cu J. Fonda. Am cautat pe torrenti si nu gasisem dar pe youtube nu mi-a dat in gand sa caut. Mama mea e fana J.Fonda in ceea ce priveste aerobicul. Asa se mentinea in forma in tinerete.

Va recomand si Zumba. E un aerobic in pasi de dans. Abia l-am descoperit. Azi l-am incercat. E amuzant si destul de solicitant. sunt un anititalent in materie de dans...asa ca as putea spune ca impusc doi iepuri deodata :D

spor la exercitii fetelor!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:14:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO