forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Tae-bo&Aerobic (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/)
-   -   T25 de la Shaun T (http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerobic/t25-shaun-t-12368.html)

sarai 20 iul 2013 03:57:20

T25 de la Shaun T
 
Pentru cele carora le place shaun t, indiferent ca e vorba de insanity, rocking body, hip hop abs, acesta a alcatuit de curand un program numit T25, care este foarte intens, la fel ca si insanity, doar ca dureaza 25 de minute (pentru oamenii ocupati) si se spune ca are rezultatele unei ore intregi de aerobic. sincer, mie imi transpira si fata de la workout.

Daca l-a facut cineva, sau daca cineva vrea sa intrebe ceva, astept pareri, intrebari.
Va pup:-*

lavinia elena 20 iul 2013 08:06:57

Re: T25 de la Shaun T
 
si eu m-am apucat de el.imi place foarte mult :D

Adina14 20 iul 2013 08:17:11

Re: T25 de la Shaun T
 
Citat:

Anterior postat de lavinia elena (Post 1281135)
si eu m-am apucat de el.imi place foarte mult :D

Subscriu! :x
I.am incercat aproape toate programele lui Shaun T, cu exceptia lui Asylum Volume 2 ( de fapt am facut vreo 3 workouts, dar nu dupa calendar), insa T25 a devenit preferatul meu!
La prima vedere mi.au parut foarte usoare workout.urile, dar dupa ce le.am incercat...s.au mai schimbat putin lucrurile :D E singurul program care m.a facut sa ma trezesc dimineata nerabdatoare sa fac sport.
Voi mai faceti si altceva pe langa T25?
Si Lavinia, in ce saptamana esti?:)

lavinia elena 20 iul 2013 10:21:54

Re: T25 de la Shaun T
 
saptamana 1 :)).joi l-am inceput.eu mai fac si Insanity pe langa dar nu dupa calendar..asa cate un workout pe langa T25.da la inceput par usoare dar ..:)).oricum o sa reiau calendarul de la inceput pe 1 august ca maine seara o sa plec la mare si n-o sa am cum sa il fac..dar am zis sa vad cum e :D.si poate mai slabesc putin pana maine :))).tu in ce saptamana esti?:*

Adina14 20 iul 2013 10:26:17

Re: T25 de la Shaun T
 
Citat:

Anterior postat de lavinia elena (Post 1281157)
saptamana 1 :)).joi l-am inceput.eu mai fac si Insanity pe langa dar nu dupa calendar..asa cate un workout pe langa T25.da la inceput par usoare dar ..:)).oricum o sa reiau calendarul de la inceput pe 1 august ca maine seara o sa plec la mare si n-o sa am cum sa il fac..dar am zis sa vad cum e :D.si poate mai slabesc putin pana maine :))).tu in ce saptamana esti?:*

Ce tare ! Asta da program pe gustul meu ;))
Dupa datele de la ticker, nu cred ca e asa o mare graba sa slabesti. Distractie placuta la mare! >:D<
Luni incepe saptamana a 3a si inca in forta cu Total Body Circuit. Care workout iti pare cel mai greu? Pentru mine asta e killer.ul si am observat ca spre sfarsit va fi din ce in ce mai des.

lavinia elena 20 iul 2013 10:52:37

Re: T25 de la Shaun T
 
multumesc :*.a nu mai e valabil..m-am mai ingrasat :)) am cam 52-53 de kg...sa stii ca si mie tot ala mi se pare cel mai greu.mie-mi place ab intervals ca se focuseaza pe abdomen,cea mai mare problema a mea :(

Adina14 20 iul 2013 10:57:20

Re: T25 de la Shaun T
 
Citat:

Anterior postat de lavinia elena (Post 1281159)
multumesc :*.a nu mai e valabil..m-am mai ingrasat :)) am cam 52-53 de kg...sa stii ca si mie tot ala mi se pare cel mai greu.mie-mi place ab intervals ca se focuseaza pe abdomen,cea mai mare problema a mea :(

Ai descarcat si workout.ul bonus, Core Speed workout? E pentru faza Beta, cand il poti inlocui cu Speed 2.0 daca vrei. Eu l.am incercat dinainte fiindca nu stiam ca e pentru a doua faza si ala e preferatul meu acum ;))
Sper sa reusesti sa iti modelezi abdomenul asa cum vrei cu T25! Am inteles ca Beta e special conceput pentru asta si nici nu ma mir la cat de hardcore par unele workout.uri :))

lavinia elena 20 iul 2013 10:59:31

Re: T25 de la Shaun T
 
nu l-am descarcat..nu stiam ,merci de pont :*.si eu sper ca pana incepe scoala sa arat cum imi doresc..pt ca in timpul scolii nu stiu cat timp voi mai avea de sport..mai ales ca trec in clasa a 12 a.si eu iti doresc acelasi lucru tie :*

marina19 20 iul 2013 16:24:35

Re: T25 de la Shaun T
 
fetelor de unde l ati luat :D ?

p.s. l am gasit:D

Adina14 21 iul 2013 09:23:42

Re: T25 de la Shaun T
 
Citat:

Anterior postat de marina19 (Post 1281186)
fetelor de unde l ati luat :D ?

p.s. l am gasit:D

Sa ne spui cum ti se pare :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:12:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO